Wpis z mikrobloga

  • 337
Komu przeszkadza flaga?

Kupiłem wczoraj z 4-letnią córka mała flagę na samochód z okazji mistrzostw. Przy okazji mieliśmy dłuższą rozmowę na temat czym jest ojczyzna, barwy narodowe oraz o szacunku dla nich.
Córka była strasznie dumą i szczęśliwa że koło jej fotelika ma flagę.

Przychodzimy rano do auta a flaga urwana. Córka w płacz. Jak mam jej wyjaśnić że komuś Polska flaga przeszkadza?

Dziś kupię następna, zobaczymy jak długo będzie.
W imię zasad nie będę jej chować na noc do środka.
#polska #patriotyzm #dzieci #zonabijealewolnobiega #zlodzieje
tsstolik - Komu przeszkadza flaga? 

Kupiłem wczoraj z 4-letnią córka mała flagę na s...

źródło: comment_8ldoTHad3TREyYtnGUi7s5DljQauvFdY.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 184
@Yrrrr uważam że każda okazja do nauki o polskich symbolach jest dobra. To samo robię 11 listopada i inne święta. Nie chcę żeby dziecko kojarzyło barwy narodowe tylko z wojną.

@Sloneczko Kraków. Chować flagi nie będę.

@Niestabilny właśnie była na ten temat rozmowa. Rozpłakała się jak jej tłumaczyłem że złodzieje są prawdziwi. Ona twierdziła że złodzieje są tylko w bankach i noszą czarne ubrania i worek na plecach
  • Odpowiedz
@tsstolik: wystarczylo to schowac do srodka albo wziac ze sobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zostawiles wystajaca na zewnatrz i placzesz ze sposrod x osob przechodzacych obok znalazl sie jakis jeden seba/debil czy nawet nudzacy sie dzieciak ktory to wyrwal, dorabianie do tego tekstu "komu przeszkadza flaga" i patryiotycznej historii z "curkom" w tle jest slabe strasznie. moze powinienes pogadac o tym aby nie zostawiala rzeczy w
  • Odpowiedz
@tsstolik: Ale jest roznica miedzy wywieszaniem flagi, a kupowaniem w sklepie szmaty z logo I napisami itd. Jesli to byla czysta flaga to Cie szanuje I #!$%@? wandala, natomiast jesli wywiesiles szmate to ciesz sie, ze nie straciles jej razem z szyba, bo ostatnio widuje coraz wiecej tego typu incydentow w krk.
  • Odpowiedz
@tsstolik: Flaga RP może pozostawać na maszcie od świtu do zmroku. Może jakiś specjalista od westyliów usunął ją z szacunku ( ͡ ͜ʖ ͡)
A jeśli uczysz kogoś szacunku do symboli, to bądź konsekwentny i pisz po polsku bez błędów.
  • Odpowiedz
Może inny patriota o imieniu Sebastian uznał, ze jemu się bardziej przyda.

Daj znać co będzie dziś po nocy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tsstolik: raczej jakiś Seba tego nie zrobil, bo zazwyczaj panowie w dresach mają większy szacunek do flagi niż elity( sam ich nie lubie bo można łatwo od nich wyłapać kosę w żebra, ale tu akurat za to ich szanuje).
Pewnie zrobił to jakiś Janusz.....
  • Odpowiedz