Wpis z mikrobloga

Jak ta gra stoczyła się przez ostatnie lata. Optymalizacja to jakaś porażka, dodatkowo każde większe update to kolejne spadki FPS, potem korygowane w 50 łatkach ze stabilizacją klienta. MM premiujące żałosnych graczy i dobijające tych lepszych. Mocny skręt w P2W - wysokopoziomowe czołgi premium dla noobków, których lineup to czołgi 7.0, 1.3, 1.3, dodatkowo ostatnia próba opchnięcia płatnych modyfikacji. Eventy raczej przeciętne. O magicznych boostach rosyjskich pancerzy nie muszę wspominać. Stanowisko Gajin? Wincyj nacji, wincyj czołgów, wincyj konsolowców. Ach tak, jeszcze pierdzące kucyki Pony na 1. kwietnia - w końcu typowy gracz WT to idiota płacący Gajinowi. Nie wiem jakie wy macie doświadczenia, ale w moim przypadku pierwsza bitwa to taki rak, że na tej jednej kończę grę.

#warthunder
  • 20
@Sasaki_Kojiro: Spadek FPS nie polega na tym, że łatka WT daje nerfa twojej karcie graficznej tylko na tym, że źle zoptymalizowana gra źle działa na twoim sprzęcie. Poczytaj sobie dział techniczny Gajinu jakie PC mają gracze i ile problemów z tą grą. Sam producent się z tym nie kryje i co chwilę dodaje łatki, ale oczywiście zaraz przybiegnie ignorant twojego pokroju i będzie coś szczekał o sprzęcie. Katyń to pewnie też
@SzlachcicPolny: Co z resztą? Jak zacznę grać na komputerze za 20K to Gajin zmieni podejście do graczy lub wyśle swoich programistów na kurs z programowania? Gra ma zbyt wielu pożytecznych idiotów, którzy finansują to partactwo.
@Logytaze: To że ktoś ma problemy bo coś tam albo nie ogarnia w komputer lub gra na tosterze nie znaczy że jest źle zoptymalizowana xD Na 7-8 letnim sprzęcie jakoś znajomi byli w stanie normalnie grać i nikt nie narzekał. W takim razie graj sobie trolu w "zoptymalizowane" gry i nie #!$%@? farmazonów. To że zrobią śmieszkowy event na 1 kwietna od razu wszystkim normalnie się krzywda dzieje i trzeba obrażać
@Logytaze:
No po aktualizacjach nie trzymam już 120 klatek na wymaxowanych, czasem spada do 100. Trudniej jest też znaleźć stabilne ustawienia pod VR. Ale nie jestem takim przychlastem, żeby z takiego powodu płakać.
@oruniak: @Restin: ja mam spadki na nowym lapku z 1050Ti. Próbowałem znaleźć rozwiązanie i faktycznie dużo ludzi ma problemy na dobrych konfiguracjach. W końcu przestałem szukać i postanowilem przeczekac kilka patchy z nadzieją że w końcu to poprawia. Grę uruchomiłem wczoraj i jest jakby lepiej, ale spadki FPS dalej się zdarzają.
@zweipack: Na 10+ znajomych którzy choć trochę pograli nigdy nie słyszałem żeby coś się działo i z dużo gorszym starszym sprzętem, ale nie na laptopach. Dla mnie laptopy nie nadają się do grania nawet te "dobre" sprzętowo, ale to tylko moje zdanie bo temperatury, bateria, throttling itp. Nic kompletnie nie pomaga ? Na pewno wszystkiego próbowałeś i jakie to są spadki parę fps czy totalne ściny prawie do 0 że nie
@Restin: ze stabilnych 100 potrafi sćiąć do 20-30 (wg tego co pokazuje steam), ale jest to bardzo odczuwalne. probowałem wszystkiego co przyszło mi do głowy i nic nie działa. temperatury stabilne, throtthlingu nie zauważyłem.