Wpis z mikrobloga

@kuban99: interpretacja regulaminu z gatunku czekistowskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze nienawidzic (slusznie lub nie) swojego kraju i wyrazac swoja opinie w umiarkowany sposob. gdyby krzyczal co innego, w stylu "zabic wszystkich Polakow", albo "Hitler/Stalin mieli racje" no to wtedy co innego.

to co, bedziemy usuwac wpisy prawakow nazywajacych UE chlewem? przeciez oni tez nienawidza i opluwaja UE.
@Acrivec: spoko, ale to co ja pokazuje to jawna cenzura polityczna. Ludzie o pogladach od PO w lewo moga wyzywac innych uzywac przeklenstw i wszystko jest OK za to Ci o innych pogladach sa bezwzglednie banowani. To jest jawna manipulacja zawartoscia portalu.
@kuban99: no jak dla mnie posty roznia sie meritum sprawy. w twoim sa tylko wyzwiska, u stemma glowna tresc postu to jednak sprawa ze zlobkiem. no ale przyznaje, ze jezeli chcieliby byc konsekwentni, to powinni albo zostawic oba, albo usunac.

nastepnym razem krec afere jak usuna ci bardziej merytoryczny komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuban99: co XD? czy ty w ogole nie widzisz roznicy ciezaru w obu wypowiedziach? ja wcale przeciez nie pochwalam tego, ze nazwal cie dzbanem i przyznalem, ze jezeli twoj post polecial, to jego tez powinien.

po prostu twoj usuniety post to przyklad zwyklego wysrywu, ktory na kazdym forum poza #!$%@? karachanem by polecial w kibel przy pierwszej wizycie moderatora. jezeli tego nie dostrzegasz, to bardzo mi przykro. na np. glownej w
@kuban99: no i co z tego? jego post jak juz to powinni usunac ze wzgledu na inwektywe, a nie nazwanie Polski gownem. a ty sie wlasnie o to gowno obruszyles i to bylaby wg mnie czekistowska interpretacja regulaminu. wiecej juz nie bede nic tlumaczyl, bo mam wrazenie, ze ty i tak wiesz wszystko najlepiej