Wpis z mikrobloga

Kupiłem w końcu Splatoon 2, bo jest na wyprzedaży. Żałuję jedynie tego, że nie kupiłem go wcześniej. Na filmach nie wyglądała nigdy imponująco, ale tak mnie wciągnęło, że w nocy spałem tylko 3 godziny. Ogólnie ciężko to do czegokolwiek porównać, ale myślę, że jeżeli podobał wam się Portal 2, to to też wam się spodoba.
PS. Jest trudna, szczególnie na multi - bardzo trudna.
#gry #nintendo #nintendoswitch #splatoon #splatoon2
RedBulik - Kupiłem w końcu Splatoon 2, bo jest na wyprzedaży. Żałuję jedynie tego, że...

źródło: comment_GcUkZRRuTcV77AqyTEcE0VSNeDRWUoQE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Uncy: Nie porównałem do Portala 2, mówię tylko, że jeżeli podoba Ci się Portal 2, to to też prawdopodobnie Ci się spodoba. Mają pewne wspólne motywy.
  • Odpowiedz
@Bubbo: Przede wszystkim zamiast inklingiem będziesz mógł popływać sobie octolingiem. Jakieś nowe ciuszki wpadają (łącznie 14 rzeczy) i jedna czy tam dwie nowe bronie. Ogólnie DLC raczej fabularne bardziej niż stawiające na dodatki ala Simsy (tj. kup dodatek, a dostaniesz 50 nowych ciuszków i kilka broni, ale nic więcej :V)
  • Odpowiedz
@RedBulik: A ja mam wręcz przeciwne odczucia. Kupiłem Splatoon jako drugą grę (Zelda pierwsza) i odpaliłem tylko kilka razy. Frustrujące jest dla mnie sterowanie, głównie celowanie. Pewnie przez to, że całe życie strzelałem lewym myszkiem, a nie analogiem i triggerami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Być może muszę się przemóc i pograć dłużej, to się przyzwyczaję.

Przeszedłeś single zanim zacząłeś multi?
  • Odpowiedz
@Nobody: Jestem w połowie singla jakoś, na multi mam 5lvl :P do celowania żyroskopem przyzwyczaiła mnie już wcześniej Zelda, a do strzelania padem Bad Company 2 na X360 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz