Aktywne Wpisy

#gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacji irafinerii mówi zarządowi że kurs urósł znacząco ostatnio i należy im się część tych zysków, bo w sumie to dzięki pracownikom też jest zysk. Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.
Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.
#
Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.
#
źródło: image
Pobierz
mrsopelek +194
Jakaś kawiarnia na FB napisała, że nie będzie wpuszczać do środka zwierząt. K---a, w komentarzach jaki ściek XD #psiarze #patologiazewsi #patologiazmiasta
źródło: Screenshot_20260510_090243_Facebook
Pobierz




#pracbaza #zalesie
zależy też jakie są wasze relacje i czy cos od niej chcesz. bo jak masz na nią w------e to nie ciężko jest zrobić żeby ktoś Cię nie lubił i nawet nie chciał patrzeć w Twoja stronę
1) ale dziś zimno
2) ale bym pospała jeszcze hihi
3) idzie ktoś na fajkę?
4) a ty co taki wystrojony?
5) co
Podczas sytuacji krytycznych tez tego uzywaja- facet szuka logicznego rozwiazania a baba drze pizzde nie wiedziec czemu
pracowałem kiedyś z takim manym, który non stop coś p-------ł i to tak, że z zegarkiem w ręku chłop nie potrafił fizycznie usiedzieć w ciszy przez 5 minut
w ciągu godziny potrafił się z 10 razy zapytać "co tam" xd w pewnym momencie już mu powiedziałem, żeby dał spokój i to jest męczące i przeszkadza mi to zaczął mnie