Wpis z mikrobloga

[PDM z Bannggood czasami wpada].


@sebekss: proszę podaj mi przykład tego czasami wpada i nie siej pierdół. bo jednorazowy przypadek opisany tutaj na wykopie ze zwrotem z supportu (bo to był ich błąd) nie nazwałbym "czasami wpada"
mam kilku znajomych, którzy wpadli na PDM


no dokładnie, a może jest ich z 1000 tych wyimaginowanych znajomych?
tak samo jak pokazanie Priority Line z magazynu europejskiego dostarczaną przez DHL porównać z przesyłką z Chin bez VAT....
#czarnolisto jednym słowem.
@wish666: chyba nie masz pojęcia co piszesz znawco....
Od pewnego czasu są 2 rodzaje Priority Line [EU Priority Line i EU Express]
Chodzą przez DHL i DPD [do niedawna był tylko DPD]. Masz duże zaległości w temacie...
Wysyłka mojego mopa była z Chin

@Jordas
@sebekss: rozumiem, że nie darzysz banggood sympatią ale czy to jest powód żeby okłamywać innych? wymyśliłeś wpadki twoich znajomych po to, żeby zniechęcić ludzi do kupowania na BG. Ja osobiście zamawiam z obydwu sklepów miałem setki przesyłek i żadna na vat nie wpadła.
@cocamide: Ja też zamawiam z obu, ale droższe rzeczy z GB. Nikogo nie straszę, stwierdziłem fakt. Nie napisałem, że jest pewny Vat. PDM jest ok, ale nie jest skuteczne 100% jak Priority Line.
@GleboZgryz: Nie wiem. W GB mają też możliwe do wykupienia ubezpieczenie, ale ono chyba nie zawsze działa w pełni. Było tak, że do wartości towaru 100$ dostaje się 100% zwrotu, powyżej 100$ oddają 50%