Wpis z mikrobloga

@BijeNiemcaPoKasku: Jakie gównoporady. A potem idzie taki Pioter do klubu, na dyskę czy inne balety i po #!$%@? takiej szopki od każdej panny słyszy że:



I w tym momencie nachodzi mnie rozkmina. Jak nasi ojcowie wyrywali nasze matki i jak udało im się spłodzić po kilka dzieci, skoro ich rady są tak #!$%@? nieżyciowe.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: W tamtych czasach odmówienie takiemu zaroszeniu było bardzo niegrzeczne dzięki czemu wielu gości z kiepski wyglądem miało swoje 5 minut na rozmowę w tańcu, a słowami niejeden Quasimodo osiągnął dużo :-)

Formy społeczne mają swoje zalety, gdyby Gombrowicz który z formą i "gębą" walczył na swój genialny sposób zobaczył jak funkcjonuje komunikacja bez nich to by grobową deską Was, współczesna młodzieży, napier//ał aż do ostatniego :-)

Gx
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: Mam wrażenie że dawniej ludzie bardziej szanowali się nawzajem a większość kobiet była bardziej uprzejma. Porównaj sobie po jakim czasie ludzie rozstawali się kiedyś a dziś. Imo kobiety się najbardziej zmieniły potrafią zerwać kontakt z byle powodu. O szukaniu księcia z bajki nie wspomnę
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że dawniej ludzie bardziej szanowali się nawzajem a większość kobiet była bardziej uprzejma. Porównaj sobie po jakim czasie ludzie rozstawali się kiedyś a dziś. Imo kobiety się najbardziej zmieniły potrafią zerwać kontakt z byle powodu. O szukaniu księcia z bajki nie wspomnę


@master4342: Po prostu ludzie zaczęli wymagać więcej od życia zamiast egzystencji. Nie wspominam już o społecznym potępieniu rozwodów, bicie żony też było czymś "normalnym" czy znęcanie
  • Odpowiedz