Wpis z mikrobloga

@Tylkowzrostsieliczy:
Jesteś pewna? Przecież z Poznania do Szczecina jest niewiele bliżej niż już do samego Berlina.

@liwa12: Ogarnij sobie ceny pociągów oraz ceny Polskiego Busa. Do Berlina powinieneś dojechać za max kilkadziesiąt złotych, dalej już możesz sobie śmiało dojechać autobusem bądź pociągiem (jest polska strona lotniska, możesz sobie sprawdzić jak to wygląda i poszukać cen w sieci).
Masz jeszcze opcję Bla Bla Car, ale dużo tańsza pewnie nie będzie -
  • Odpowiedz
  • 1
@venomik
@liwa12
Czy polskibus taki pewniejszy to ja bym nie powiedziala :P zdarzylo mi sie, ze PB na tej trasie mial ponad 120min opoznienia(a specjalnie jeszcze wybralam wczesniejszy kurs!) i wlasnie szybko ratowalam sie blablacarem inaczej samolot polecialby beze mnie xD
  • Odpowiedz
No dlatego mówię, że to nie najszybsza/najwygodniejsza opcja, tylko tania


@Tylkowzrostsieliczy: No ja właśnie o cenie mówię. Z Poznania też są busy, odległość Poznań-Szczecin jest niemal taka sama jak Poznań-Berlin więc też pytam czy to na pewno jest sensowna opcja. Bo nie wiem dlaczego miałaby być.

Czy polskibus taki pewniejszy to ja bym nie powiedziala :P


@Tylkowzrostsieliczy: Każdy środek przejazdu jest obarczony ryzykiem. Dlatego jak mam jechać czymś niezależnym od
  • Odpowiedz
@liwa12: łoo panie, ktoś tu w ogóle wspomnia Szczecin? XD

Flixbus tylko i wyłącznie, podjeżdża pod sam teminal na SXF. Jak masz pecha z autostradą to równie dobrze możesz mieć pecha do Stettina :p

Alternatywa (najbardziej komfortowa) to pociąg, widziałem (z lekkim wyprzedzeniem) za mniej niż 60PLN w jedną stronę, ale trzeba jeszcze z Berlina dojechać do SXF
  • Odpowiedz