Wpis z mikrobloga

#wakacje #solina #bieszczady Myślę o kilkudniowym wypadzie wakacyjnym w okolice Soliny, rodzinnie, 2+2. Pytanie może banalne ale co tam jest do roboty? Załóżmy że będziemy tam 5 dni, można jakoś ciekawie i różnorodne ten czas spędzić? Bo rozumiem że sama Solina to tylko słynna zapora i nic więcej?
  • 9
@Maglite Czyli jeden dzień spędzony nad samą Solina, zapora plus może jakieś pluskanie się w wodzie? A coś więcej w okolicy? Podobno Rzeszów jest wart zobaczenia. Z okolic Soliny to i Bieszczady blisko. Czy da się tam zaplanować z 4,5 dni czegoś ciekawego czy olać temat i jechać nad morze leżeć plackiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@piotrek07 ja jestem z Gdańska, plaża to dla mnie żadna atrakcja ;)

Mój wyjazd polegał na tym, że codziennie byłem gdzieś indziej. Namiot w auto i w trasę.
Pewnie po Bieszczadach można sobie pochodzić, ale z dzieciakami to chyba ciężko, a ja miałem inną formę wypoczynku.
Przez Rzeszów tylko przejezdzalem i byłem tyko w centrum handlowym. Ale pomnik "cipki" widziałem ;)

Ciężko mi powiedzieć co jeszcze tam do zobaczenia. Oprócz zapory to
@Maglite A ja jestem z najbardziej beznadziejnie położonego miejsca jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy bo wszędzie daleko czyli północna Lubelszczyzna.... Dla mnie Solina to 400km w jedną stronę czyli całkiem ok. Kilka razy byliśmy we Władysławowie i innych bałtyckich miejscach, szukam czegoś innego. Stąd pomysł z Solina.