Wpis z mikrobloga

drogie mireczki z tagu #xiaomi, skoro mój poprzedni redmi 4x upadł i sobie głupi wyświetlacz rozwalił, a potem niefortunnie go zgubiłam albo ktoś go sobie przywłaszczył, postanowiłam kupić sobie nowego, no i pytanie, który lepszy do 1000zł bo wiadomo że ma to być xiaomi bo #xiaomilepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stoję przed wyborem między Mi A1 a redmi note 5, oba w konfiguracji 4/64, a może polecacie coś innego?
  • 13
@Norskee: troche już przywykłam do miui, chciałabym odzyskać kontakty i zdjęcia z konta xiaomi, na A1 chyba nie zadziała chmura xiaomi co? a pod względem dźwięku to rn5 bedzie glosniejszy od A1? to zalezy od procesora tak? na 4x dzwiek ze słuchawek był taki jakby przytłumiony. Miałam kiedyś redmi note 2 i był świetny do czasu az nie padł dotyk w ekranie no i grał całkiem przyzwoicie
@Antocyjan: wez sluchawki idz do emarketu i przetestuj - serio pisze. Ciezko powiedziec co i jak bedzie z glosnoscia, to zalezy od bardzo wielu czynnikow.
Rowniez od tego czy w romie nie siedzi ograniczenie EU, jest jakis bzdurny przepis i czesc urzadzen w eu ma sporo obnizona maksymalna glosnosc, oczywiscie w celu ochrony konsumenta.

Poza tym w przypadku miui, bardzo bardzo duzo zalezy od ustawienia w opcjach rodzaju sluchawek. Tutaj nawet
@Piotr_z_Wykopu: dobra chyba już zdecydowałam, to najlepsza opcja do 1000zł w tej chwili, 6 cali mi nie straszne, zwłaszcza że proporcje ekranu są "poręczniejsze" niż w przypadku rn2, który jak wspominałam dobrze mi służył zanim umarł, a co powiecie o quick charge w tym modelu?
@PurpleHaze: używałam akg y50 na 4x i rn2, zdecydowanie na rn2 bass był głębszy i volume jakby ze 2 stopnie wyższy, oba telefony były na
@Antocyjan jeżeli chodzi o ładowanie, używaj dołączonej ładowarki. Bateria myślę że pozwoli Ci spokojnie cały dzień przetrwać, na noc sobie podłączysz I na spokojnie się na ładuje.
Szybkie ładowanie nie jest zdrowe dla baterii, tak samo używanie telefonu podczas ładowania. Unikaj tych dwóch rzeczy a bateria długo ci posłuży.