Wpis z mikrobloga

@Pietter: ta, jak np. jedna dziewczyna ktora kiedys poznalam (jej ojciec akurat zmarl ale wychowywala sie dlugo bez ojca) i na kazda wzmianke o czyims ojcu (czyims w sensie nie jej) dodawala "a moj tata nie zyje" jakby chciala wzbudzic empatie wsrod znajomych i dodatkowo wyrosla na (wcale sie z tym nie kryjaca) blachare ktora znajdowala sobie bogatych stulejarzy i naciagala ich na hajs jednoczesnie gardzac nimi.
zreszta obserwowalam podobne zachowanie
zreszta obserwowalam podobne zachowanie wsrod wielu dziewczyn ktore z jakiegos powodu wychowywaly sie bez ojca


@MangoZjem: a ja u dziewczyn, które się wychowały z ojcem, kto ma silniejsze argumenty? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałam paczkę znajomych w liceum i w sumie to żadne z nich nie miało ojca oprócz mnie i jednego kolegi, o każdym tym przypadku się dowiedziałam przypadkiem po długim okresie znajomości. A żadnych dysfunkcji
@MrSknerus: Byłem wychowany przez samotną matkę, wdowe dokładnie, przyznam szczerze że #!$%@? zostałem wychowany, brak męskiego wzorca daje się we znaki, jestem lekko zniewiescialy (mam dodatkowo 2 siostry). Przez całe dzieciństwo matka widziała we mnie ojca alkoholika (bił ją, zdradzał itp), byłem karany mocniej od moich sióstr, nie dostawałem prezentów pod choinkę po skończeniu 14 lat, moje siostry prezenty dostają do dzisiaj. Teraz jak jestem dorosły, mam problemy z okazywaniem uczuć
@TheSjz3 ciekawe czemu samotbe matki są samotne xd bo ktoś je musiał zostawić. Albo one zostawiły bo pijak. Przykro mi, że miałeś takie dzieciństwo, ale teraz to co robisz swojemu dziecku też nie jest dobre. Będzie niestabilne emocjonalnie, jeśli raz okazujesz mu miłość, a raz nienawidzisz.