Wpis z mikrobloga

@pawlo74 na razie jesteśmy ponad 6k, kolejne wsparcie to 4k, dopiero pod tego poziomu w dół już chyba nic nie trzyma :) ale to takie gdybanie. Fajnie byłoby mieć dostęp do histogramu pokazującego wolumen (os y) dla btc kupionego po danej cenie (na osi x).
  • Odpowiedz
@cozzezeszwecji: poleci niżej $6K za małe obroty i za małe odbicie. Nie ma popytu, nikt już nie kupuje. Jest pięknie. Im niżej zejdzie tym będziemy bogatsi w przyszłości. Nie kupię nawet jeszcze przez rok jeżeli będzie trzeba to i dłużej ale na luty 2019 spodziewam się zmiany trendu. Myślę, że nawet $4K pęknie przynajmniej takie jest moje życzeniowe myślenie.
  • Odpowiedz
@cozzezeszwecji: ale co mnie obchodzi czym zalatuje? Ja nie zwracam na nikogo uwagi. Rozumiesz nikogo. Jestem panem samego siebie komu to się nie podoba to jego problem nie mój. Nie będę nigdy pisał pod publikę, nie interesuje mnie poprawność. Gdybym zwracał uwagę na to co inni myślą byłbym częścią tłumu. Nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Chodzę własnymi ściezkami. Od zawsze robiłem inaczej niż wszyscy, dobrze mi z
  • Odpowiedz