Wpis z mikrobloga

@12zimnychpiw: mogłem, ale zrobiłem inaczej. I nie żałuję, bo już się prawię dobę z tego śmieję.

Naprawdę mam #!$%@?, co o mnie jakieś randomowe osoby myślą. Facetka pomyliła się w ocenie mojej osoby, ale co to zmienia w moim życiu? Tak naprawdę nic, więc czemu się tym przejmować i robić jakiś problem?
  • Odpowiedz
Naprawdę mam #!$%@?, co o mnie jakieś randomowe osoby myślą.


@MiesozernaBijeLudzi1: czytam sobie te komentarze i nie wierzę: na dobrą sprawę, gdybyś był gejem, to co z tego? To coś obraźliwego? Czemu miałbyś być niemiły, skoro ktoś nazwał cię gejem, a jesteś hetero? Jakby napisała "za 10 min wpadnie szatyn", a ty miałbyś włosy blond, też byłaby to obraza, co wykopki?

Inna sprawa, że babka u której wynajmujesz inteligencją nie
  • Odpowiedz
@cerastes: właśnie mi uświadomiłeś, czemu tak mogła o mnie pomyśleć xDDD

Chodzę niemal zawsze w obcisłych t-shirtach (nie takie luźne, tylko takie opinające ciało) + mam kilka par spodni, co mi dupę opinają... Więc to pewnie stąd jej podejrzenia o moje gejostwo xD
  • Odpowiedz
podchodzę do tego z dystansem.


@MiesozernaBijeLudzi1: jesteś tak bardzo zdystansowany, że żalisz się na mirko, poinformowałeś wszystkich na mirko, że masz dziewczynę (w celu potwierdzenia że nie jesteś gejem), kilka razy tłumaczysz się z tego, że masz #!$%@?, opisałeś swój ubiór i czarnolistujesz ludzi XD

No powiem Ci, że masz dystans do tej sytuacji, jak przeciętny kierowca Audi do zderzaka poprzedzającego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz