Wpis z mikrobloga

Nie uważam, żeby Mahonek był pedofilem (a raczej z pewnością nie jest), ale za ten post i kretyńskie zachowanie na streamach, tj. obrażanie obcych ludzi na Omegle (zwłaszcza obcokrajowców), rasizm i wciskanie do głów małoletnich widzów prokonserwatywne poglądy za jedyne słuszne - mam nadzieję, że go dojadą. Co za kretyn.
#mahonek #patostreamy #danielmagical
t.....9 - Nie uważam, żeby Mahonek był pedofilem (a raczej z pewnością nie jest), ale...

źródło: comment_udbWeFsNlcGslErvOZGyGRftsL0t6qg8.jpg

Pobierz
  • 14
@tky9: No tak, wszyscy wiemy, że to liberalne poglądy są jedyne słuszne i to je należy wciskać do głów małoletnich widzów a każdego kto ma inne zdanie na ten temat należy dojeżdżać. Tak nam dopomóż Wyborcza i OMZRiK.
@JugoBeograd: Ja jestem akurat liberalnym socjalistą. Nie rozumiesz mnie. Chodzi mi o to, że to on wciskał innym swoje poglądy, a ja czegoś takiego nie lubię. Nie chodzi mi o to, że jego poglądy mi się nie podobają (choć to swoją drogą), ale o to, że wciska je na tak podatnym gruncie, jak dzieci.
@tky9: Na tym polegają współcześni Youtuberzy, każdy coś swojej małoletniej i nie tylko widowni wciska czy poglądy czy styl życia. Nie ma co próbować tego ugrzeczniać albo walczyć o obiektywność bo będzie wiało nudą, zresztą taki tego urok, że każdy może nagrywać i nie stoi nad nim Gestapo mówiąc co powinien uważać i mówić.
@tky9: Nigdy Mahonka nie oglądałem i nie mam pojęcia co propaguje ale niech sobie propaguje zdrów. Możliwe że wolałbym niektóre XV-wieczne od niektórych XXI-wiecznych. Częściej mnie dupa boli jak słyszę o gównoburzach bo ktoś np. zrobił teabagging postaci w grze prowadzonej przez kobietę więc seksizm i muszą być poważne konsekwencje albo że za dużo białych jeździ na rowerach po Londynie więc trzeba coś zrobić żeby była większa różnorodność.