Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow i jakieś dziwne gierki czy po prostu źle odebrałem sygnały?

od jakiegoś czasu pisałem z pewną dziewczyną, rozmawiało nam się bardzo fajnie, przegadaliśmy kilka nocy itd., w końcu zaproponowałem spotkanie (zrobiłbym to wcześniej, ale obowiązki nie pozwalały a dzieli nas 150km). w piątek się spotkaliśmy, tematów do rozmowy nadal mieliśmy mnóstwo tematów, przez całe spotkanie wyglądała na szczęśliwą i rozbawioną, spotkanie trwało jakieś 4 godziny, po czym rozeszliśmy się do domów, po powrocie napisałem jej tylko standardową wiadomość, że dziękuję za spotkanie, odpisała dość szybko, chwilę porozmawialiśmy i poszła spać. ostatnie dwa dni coś tam próbuję do niej pisać, ale odpisuje lakonicznie i to po paru godzinach, więc odechciewa mi się trochę tego wszystkiego ( ͡ ͜ʖ ͡)
no i tu pojawia się pytanie, w sumie bardziej do #rozowepaski bo wiadomo, że mirki to napiszą, że po prostu jestem betą i jakieś tam inne takie XD

#logikarozowychpaskow i jakieś dziwne gierki czy po prostu źle odebrałem sygnały? co powinienem zrobić? również zacząć ją olewać czy zapytać jakoś wprost czy chce kontynuować znajomość?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 17
LuksusowyEkolog: Jeżu ona ci nie odpisuje a ty zaraz że cie olewa. Tacy jak ty są najgorsi, przyczepią się jak rzep psiego ogona. Nikt cie nie olewa, ona ma swoje życie, może jest zajęta a skoro już uważasz że cie olewa to przestań robić z siebie pośmiewisko i desperata i przestań do niej pisać. Miej trochę godności.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
OP: absolutnie nie jest tak, że do niej "wypisuję" czy zasypuję wiadomościami, napisałem raz i tyle, coś tam odpisała, odpisałem ponownie i tyle.
ale nieważne nawet, faktycznie najprawdopodobniej jest tak, że nic z tego nie będzie.
nic, szukam dalej ;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pytaj jej wprost, to stawia Cię z góry na przegranej pozycji. Nie pokazuj za bardzo, że Ci zależy. Pokaż, że jesteś zainteresowany ale jeśli ona Cię oleje to po prostu poszukasz sobie kogoś innego. Na miłość boską nie rób z siebie ofiary, one tego nienawidzą. Unikaj tekstów pokazujących swoje słabości (chyba, że to dziewczyna z którą spędzasz dużą ilość czasu i ufasz jej na tyle, że taka mała oznaka
NaćpanaStara: @AnonimoweLwiatko: @KosmicznyPolityk: @mar0uk: @Pangalaktyczny-Gardlogrzmot:

oznaczam po raz ostatni. zrobiłem jak napisałem, dostałem odpowiedź, że w zaproponowanym przeze mnie terminie akurat wyjeżdza, ale później okej, z tym, że później to ja wyjeżdzam na tydzień ;). nieważne, tak czy tak piłka po jej stronie i nie zamierzam już się wychylać, bo szkoda nerwów i czasu.
dzięki za rady, nie jestem jakiś mega nowicjuszem jeśli chodzi o relacje damsko-męskie,
@AnonimoweMirkoWyznania: ja piszę z taką dziewczyną aktualnie - po prostu spytałem się jej na początku czy ona tak ma, czy po prostu tak korzysta z komunikatora, że potrafi odpisać czasem szybko, a czasem mimo, że przeczyta to się odezwie za godzinę, mi to nawet bardziej pasuje bo nie lubię gapić się wiecznie w ekran