Wpis z mikrobloga

Ej tak sobie myślę, jak mało trzeba mieć wspólnego z honorem żeby będąc dorosłym facetem tłumaczyć się mniej więcej w ten sposób prokuraturze: "no jest taki youtuber rafonix i ja go śledziłem i robiłem zdjęcia mieszkania w którym mieszka ze swoją dziewczyną no i ten rafonix na koniec uderzył mnie w twarz otwartą dłonią że mi pękł pryszcz na policzku". Wy też macie czasem takie przemyślenia? A no tak zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wasze piwnice są tak ciasne że na godność nie macie już miejsca HEH
#danielmagical #patostreamy #kuracyja
Pobierz yinyang - Ej tak sobie myślę, jak mało trzeba mieć wspólnego z honorem żeby będąc dor...
źródło: comment_psHV8ZMIoxTyCv19GaLZySE8aDymcnpr.jpg
  • 12
@oldschool493: ciężko identyfikować się z grupą ludzi która w mniej więcej 75% doradzała temu piwniczakowi żeby biegł na policję, większość to właśnie takie kuracyje na które powinno być szkoda śliny w ustach essasito
@yinyang: spokojnie może to powiedzieć w taki sposób żeby nie wyszedł na idiote. "Pisze artykuł na temat zachowań patologicznych w internecie, Marcin Krasucki zwany jako Rafonix, wielokrotnie pokazywał zachowania patologiczne, w celu wykonania zdjęć i zebrania materiałów do mojego artykułu pojechałem do Piotrkowa tam gdzie mieszka Krasucki, wstawiłem zdjecia na forum internetowym budynku w ktorym mieszka Rafonix, wiedziałem gdzie mieszka bo jego adres był znany od dawna a on sam to