Wpis z mikrobloga

Różnica wieku to max 10 lat. Potem to już dla mnie dziwne że ktoś się spotyka z kimś w wieku swojego ojca/matki albo swojej córki/syna, nie do końca wierze że da się przy różnicy np 30 lat stworzyć partnerski,przyjacielski związek ale nigdy nie byłam w takim więc może się mylę :)
@Mleko_Czekoladowe: Za czasów młodości to się szukało rówieśniczki, albo młodszej o 1-2 lata. Ewentualnie starsza o rok mogła być. Teraz, jako 32 latek szukałbym do seksu takiej między 18 a 30, a do związku między 25 a 28 :) Z tym, że z miłością bywa różnie, a serce nie sługa, więc można planować, zakładać, a i tak nie masz pewności nigdy jak wyjdzie :)
@Mleko_Czekoladowe: Na ten moment ciężko mi powiedzieć bo gdyby był 10 lat młodszy to miałby 12 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak będę starsza to chyba wszystko zależałoby od jego dojrzałości, też jakieś okolice 10 lat. Chociaż ja mam młodszego brata i dla mnie tacy chłopcy mi się kojarzą z nim i raczej się włącza taka "opiekuńczość".
Są osiemnastki, które zachowują się czasem "doroślej" niż niejedna trzydziestka. Niby duża różnica wieku to coś dziwnego, a jednak nie ma na to zasady.