Wpis z mikrobloga

Cześć! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy jest ktoś kto starał się o dotację z Urzędu Pracy w miejscu zameldowania, ale przy założeniu, że wykonywanie działalności będzie w innym mieście?

Czy w tej sytuacji siedzibą może być moje miejsce zameldowania, a głównym miejscem wykonywania działalności Wrocław, czy mnie to wówczas dyskwalifikuje?

Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam!
  • 9
@krzesiwo: W Regulaminie jest:

"Podjęcie działalności gospodarczej, z siedzibą na terenie działania Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu oraz miejscem wykonywania działalności na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w zakresie i terminie określonym w umowie"


Zastanawia mnie jednak ten fakt nie będzie dyskwalifikować mojego wniosku.
@MrWrona: no ogolnie siedziba to jest adres do korespodencji w CEIDG. Jak chcesz miec siedzibe w innym miescie, bo np. mieszkasz gdzies gdzie nie jestes zameldowany, i tam chcesz dostawac pisma, to wtedy moze byc problem.
Zastanawia mnie jednak ten fakt nie będzie dyskwalifikować mojego wniosku.


@MrWrona: najbardziej i tak zdyskwalifikuje Cię płeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja żona właśnie w takim układzie dostała dotacje


@przema99: o właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@przema99: Czy w takim układzie jako miejsce wykonywania działalności było faktyczne miejsce wykonywania jej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@krzesiwo: Zależy mi głównie na laptopie i oprogramowaniu, a to mogę wozić praktycznie ze sobą. Z reszty mogę na czas dotacji utworzyć sobie stanowisko też w miejscu zameldowania, bo mam taką możliwość.

@xetrov: Dziękuję. Stawię