Wpis z mikrobloga

@Isnen: no wśród 10000 znajomych lewicowców 0 nie toleruje homoseksualizmu - przypadek? Nie sądze. Polecam zacząć uważać siebie za kogoś mądrzejszego, a dobrze na tym wyjdziesz.
  • Odpowiedz
  • 22
@dingi_dong ale @patrzpan dobrze mówi. Nie zauważyłam, żeby odnosił się do samego tematu homoseksualizmu, ale ogólnie podziału lewica/prawica.

Strasznie dużo nienawiści w Tobie i z tekstami "Prawactwo to choroba umysłowa, którą TRZEBA tępić i tyle, nie ma o czym gadać." pokazujesz, że jedyne co Cię odróżnia od "nazistów", to nakierowanie tej nienawiści na inną grupę. Super postawa przy chęci zmiany świata na bardziej tolerancyjny.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Póki mentalność ludzi jest jaka jest nie mam możliwości zalegalizowania adopcji lol. Homoseksualizm nie jest dla mnie do końca normalny jako ze jestem osobą hetero aczkolwiek nie widzę problemu bo zalegalizować małżeństwa i inne tego typu sprawy. Nie licząc adopcji bo póki jest taka mentalność ludzi to dziecko tylko oberwie.
  • Odpowiedz
@jakuzii: idiotyczny argument. Jak mentalność ludzi taka jest, to należy ich bić mentalnie aż się zmienią, a nie udawać że jest okej. Jakby mentalność ludzi była taka, że spoko jest niewolić polaczków, to też byś był przeciwko zniesieniu niewolnictwa?
  • Odpowiedz