Wpis z mikrobloga

Witam. Z racji zbliżających się MŚ 2018 robię wykopowe Mistrzostwa Świata ;) Wiem, że już wiele osób takie coś robiło, ale z racji tego tagu zrobię również swoje. Zasady (przeczytaj zanim zagłosujesz):
- zagłosuj na faworyta (według Ciebie) danej grupy
- po "przejściu" 8 grup (A-H) będziemy robić 1/16 finału, ćwierćfinał, półfinał oraz finał.
- typujesz jedynie jeden kraj. Faworyta - po prostu.
Ja wybiorę dwa kraje (drużyny) które będą miały najwięcej głosów.
Wszystko będzie robione zgodnie z poniższą tabelką.
Jutro kolejna grupa. Jeśli chcesz być jutro wołany - możesz kliknąc w plusa.
#wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Z racji zbliżających się MŚ 2018 robię wykopowe Mistrzostwa Świ...

źródło: comment_8iUNWWYYA7HvrkxmCziBl1oqRXTOFLu9.jpg

Pobierz

Zagłosuj na kraj, który według Ciebie wygra grupę A

  • Rosja 21.3% (805)
  • Arabia Saudyjska 2.4% (92)
  • Egipt 5.0% (191)
  • Urugwaj 71.3% (2700)

Oddanych głosów: 3788

  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kanapeczka_z_kanapa: jeśli patrzysz tylko na ich historię gier, to może wyglądają na słabych, ale nie są. W prawie żadnym towarzyskim meczu nie grał cały, podstawowy skład jednocześnie, a kiedy grał to radził sobie dobrze. Może z Urugwajem nie wygrają, ale drugie miejsce jak najbardziej. Kto ma im zagrozić? Egipt z jednym, kontuzjowanym Salahem, czy Arabia w której wszyscy zawodnicy grają w lidze arabskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Głosując wybierasz swój typ.
Aaaa dobra , widzę. iOS - niestety na apce IOS nie można głosować, niestety, dlatego zapewne nie widzisz pytania

@Havanamananama: ale jak już robić to oficjalne. Na mundialu będą 32 kraje, więc i ja robię fazę grupową.

@neo_1995: Wiesz. ten tag #wykopowawykreslanka jest autorskim i jak dodaje inne tagi, to automatycznie mi usuwa post z tagu. Po prostu; post
  • Odpowiedz
@Havanamananama: Po prostu. Zawsze jak patrzyłem na drabinki to myślałem, że:
1/8 finału = 1/16 bo jest sześnaście drużyn
później ćwiećfinał czyli 1/8 finału, bo jest 8 drużyn
nastepnie półfinał czyli 1/4 finału, bo są 4 drużyny
i 1/2 czyli finał.
Przepraszam za błąd, i dzięki za poduczenie.
  • Odpowiedz
ten tag #wykopowawykreslanka jest autorskim i jak dodaje inne tagi, to automatycznie mi usuwa post z tagu. Po prostu; post jest - ale jak wejdziesz w tag, to tego postu już nie znajdziesz.


@oba-manigger: Co za debil wpadł na to rozwiązanie!?!?! To zaprzecza idei tagów!

@admin @a__s @Moderacja - można przekazać programistom, że popełnili błąd? A jeśli ta funkcja rzeczywiście tak miała, to przekażcie im,
  • Odpowiedz
Wiesz. ten tag #wykopowawykreslanka jest autorskim i jak dodaje inne tagi, to automatycznie mi usuwa post z tagu. Po prostu; post jest - ale jak wejdziesz w tag, to tego postu już nie znajdziesz.


@oba-manigger: Tag autorski w żaden sposób nie wpływa na widoczność treści w innych tagach. Bardziej stawiam na to, że przyjąłeś ustawienia "najlepsze" i szukałeś tam nowej treści - zamiast w "najnowsze".
  • Odpowiedz