Wpis z mikrobloga

@fervi: Myślałem żeby zrobić taki trolling na ten konkurs na WIse.
Zgłoszę ciebie jako eksperta w dziedzinie orania scamowego steema i dtube.
Uargumentowałbym to dobrze. Jak nikt inny merytorycznie o tym piszesz i podpierasz wieloma argumentami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: Być może, ale to by niewiele dało :P Steem jest potężną siecią (a niby mało osób) i możesz mieć merytoryczne argumenty i zdanie, z którym wiele osób się zgadza, ale nie zawsze przebijesz mur. Na razie wiem, że "góra" rozmawiała przez chwilę, ale chyba po minucie się skończyło xD
coś takiego będzie możliwe z SMT


@CarlGustavJung: Przecież ja żartuję. Chyba nie wiesz na jakiej zasadzie działa scamowy steem.

Być może, ale to by niewiele dało :P Steem jest potężną siecią (a niby mało osób) i możesz mieć merytoryczne argumenty i zdanie, z którym wiele osób się zgadza, ale nie zawsze przebijesz mur. Na razie wiem, że "góra" rozmawiała przez chwilę, ale chyba po minucie się skończyło xD


@fervi: No
@cyberpunkbtc: Jakby to był konkurs neda i by to przeszło to tak. Ale polska społeczność jest niestety olewana. Z 5 wielorybów i potem długo długo nic :D

Wątpię by mój tekst dużo zmienił, ale ostatni zabrał delegację Dmanii. Z dwóch wielorybów mi kibicuje :D
@CarlGustavJung: Standardowo strony internetowe utrzymują się z różnych form reklam itp. Mają zewnętrzne źródło dochodu. Steem nie ma. Codziennie kopane są tokeny steem i SBD (pomijam rekordowy premine dla twórców). Stemm power to tak jakby odpowiednik mocy koparki. Im większy SP, tym więcej dostaniesz z inflacyjnie tworzonych tokenów na dobę. Ludzie otrzymują te SBD i je sprzedają na giełdach. Z tego mają pieniądze.
Komu sprzedają? Jedynie spekulantom, ponieważ te tokeny do
@cyberpunkbtc: jak to nie służą do niczego. Dzięki dużej ilości SP możesz stać się niezwykle widoczny i wpływowy na platformie, nie jest to wartością samą w sobie? Dziwne, że na Facebooku trzeba płacić gruby hajs by być widocznym i ludzie i firmy jakoś to robią non stop
tym scamie i czerpac z niego korzysc, skoro nie dziala to czemu to robisz?


@CarlGustavJung: JESZCZE działa to dlaczego nie korzystać?
Poza tym idiotycznie przydzielana moc SP. Tylko ci którzy byli pierwsi mają dużo SP. Teraz wieloryb napisze byle post to dostaje ogromne upvoty (tak sobie wzajemnie przekazują SBD wieloryby, jeden głosuje na drugiego).
Co się dzieje jak wieloryb dostaje mocne upvoty? Ma więcej SP, czyli robi się coraz grubszy. Steem
Dziwne, że na Facebooku trzeba płacić gruby hajs by być widocznym i ludzie i firmy jakoś to robią non stop


@CarlGustavJung: Jaki ty jesteś nieogarnięty. Weź przeczytaj dokładnie ze zrozumieniem co napisałem. Reklamodawcy na FB płacą normalnymi pieniędzmi za usługę a nie tokenami generowanymi z niczego codziennie