Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw, gdzie można uzyskać skierowanie na rtg w weekend? Z fieldorfa odesłali mnie na traugutta, tam w kolejce jakieś 50 osób. Chcę tyko skierowanie, rtg zrobię prywatnie, ale muszę mieć pozwolenie od pana lekarza k---a jego mać

#szpital #pomocy #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@AniolPanski Nie dla psa pozwolenie, dla pana to ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz też chciałem zrobić prywatnie prześwietlenie kostki na szybkości, a tu babka wyskakuje, że skierowanie musi być, w końcu nie zrobiłem, bo mi się nie chciało za tym latać
  • Odpowiedz
  • 3
@AniolPanski słuchaj, zrobisz tak: wygoogluj nazwisko jakiegoś posła czy innego znanego polityka z Twojego regionu, zadzwoń do szpitala i powiedz, że dzwonisz z biura tego posła i że kuzyn posła miał wypadek i trzeba załatwić to i to, wbijesz bez kolejki, jeszcze Ci to RTG na poczekaniu zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MadIen: na nocnej/swiatecznej opiece medycznej lekarz nie ma mozliwosci wystawienia skierowań xD napisal mi na zwyklej kartce, podbil pieczatka. Poszedem do pracowni rtg i mnie wysmiali, powiedzieli ze ma byc na szpitalnym druku xD
  • Odpowiedz
@AniolPanski: Nie mozesz bez skierowania, bo istnieje takie cos jak ochrona radiologiczna. Uwierz mi, ze sa tacy co by sobie TK co miesiac robili, a pozniej by afere krecili, ze nikt im nie powiedzial, ze to niebezpieczne. Inna strona sprawy jest taka, ze jak komus sie nie chce poczekac w kolejce w ambulatorium chirurgicznym to znaczy, ze pewnie nic mu nie jest.
  • Odpowiedz