Wpis z mikrobloga

Zabobony, które do niczego nie prowadzą i parada w imię zmian w prawie i próbie pokazania rodakom, że nie taki homoseksualista zły i żeby porzucili ignorancję. No super porównanie xD


@PilariousD: Przecież takie parady są również w krajach, w których homoseksualiści mają dokładnie takie same prawa jak inni.

W Szwecji powinno się zakazać parad równości?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: To już lokalna sprawa Szwedów. Ich pytaj po co dalej paradują. Tu jest Polska, nie Bruksela podobno, więc właśnie zacznijmy najpierw od siebie. No, ale zakazać? Nie, bo to ograniczenie wolności. Ale jak dla mnie, to różnica nadal istniałaby wtedy, minimalna, ale jednak. Bo jedno to nadal marsz ku czci zabobonów w najlepszym wypadku prowadzącymi do niczego, a drugie to parada miłości, tolerancji i szczęścia, z której płynie pozytywna
  • Odpowiedz
Bo jedno to nadal marsz ku czci zabobonów w najlepszym wypadku prowadzącymi do niczego, a drugie to parada miłości, tolerancji i szczęścia, z której płynie pozytywna energia i na której ludzie się bawią, a nie idą jak lemingi, bo tak wychowani pod presją otoczenia.


@PilariousD: Wierz mi, ludzie popierający LGBT są takimi samymi ludźmi, też podlegający wychowaniu presji otoczenia jak wszyscy inni.

Równie dobrze paradę równości można nazwać zabobonami nie
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: a bo widzisz, to jest właśnie tolerancja wg neuropkow. Jak ktoś idzie szerzyć swoją wiarę, także w rodzinę ojciec matka dzieci, to hurr durr zjeby w dziadka na chmurce wierzyc. Ale jak idą w pochodzie homosie, wśród których przechadzaja się patologiczne jednostki, to jest spoko bo tolerancja. Sam znam osoby, które popierają wszystkie filie, od zoofilii na nekrofilii i pedofilii kończąc, środowiska muszą o tym wiedzieć bo tamci np.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii Ogólnie to nie ma absolutnie sensu porównywać zabierania dzieci na procesjie i na paradę równości, na paradzie jest nawet kącik dla dzieci, to tak jakbyś sobie wymyślał dzieci zmuszane do chodzenia na plac zabaw. No a normy głośności być może by zdawały egzamin gdyby ktoś to egzekwował
  • Odpowiedz
Ogólnie to nie ma absolutnie sensu porównywać zabierania dzieci na procesjie i na paradę równości, na paradzie jest nawet kącik dla dzieci, to tak jakbyś sobie wymyślał dzieci zmuszane do chodzenia na plac zabaw.


@MinnieMouse0: A w kościele są msze dla dzieci. Dalej nie wiem czym różni zabieranie się dzieci do kościoła od zabierania dzieci na parady równości.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: A na procesjach nie ma procesji dla dzieci tylko są piosenki o ukrzyżowaniu i innym torturowaniu żyda 2 tysiące lat temu. U baptystów naprawdę spotkałam się z czymś w stylu kącik dla dzieci gdy dorośli są na ichniejszej mszy, ale w "normalnym" kościele to jednak muszą stać przez godzinę i słuchać o tym że homoseksualizm to grzech. Wciąż ja mówię o procesjach a ty wyskakujesz o mszach, czy to
  • Odpowiedz
No i trzeba też pamiętać o aborcji, eutanazji i innych takich bardzo odpowiednich dla dzieci tematach


@MinnieMouse0: I co w związku z tym? Po pierwsze na procesji się o tym nie mówi. Po drugie lewica chce obowiązkowych zajęć z edukacji seksualnej dla dzieci.
  • Odpowiedz