Wpis z mikrobloga

@MrocznaKapibara bo obie bojówki są sobie równe. Boże ciało - lewacy cisną po prawakach. Parada równości - prawacy po lewakach. I na co to? Nie lepiej jakby żyli wszyscy swoim życiem? Przecież nikt nie ucierpi na tym, że ktoś jest wierzący, albo że jest homoseksualny. Jakby wszyscy szukali sobie wrogów na siłę xP
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii No ogólnie to o ile nie są do tego zmuszane dzieci albo dzwony kościelne czy inne takie nie są zbyt głośne i nie dzwonią co godzinę to czemu miałyby mi przeszkadzać? Nie mieszkam w pobliżu kościoła więc z mojej perspektywy to #!$%@?, nie widziałam na oczy żadnych katolickich obrzędów od dawna, może osoby które mieszkają bliżej kościoła mogą mieć z tym realny problem. Być może gdyby te obrzędy były pod
  • Odpowiedz
No ogólnie to o ile nie są do tego zmuszane dzieci albo dzwony kościelne czy inne takie nie są zbyt głośne i nie dzwonią co godzinę to czemu miałyby mi przeszkadzać?


@MinnieMouse0: A do parad równości dzieci nie są zmuszane w ten sam sposób? W końcu też się je tam nie raz zabiera.

A co do głośności to są pewne normy i nawet kościół musi ich przestrzegać.
  • Odpowiedz