Wpis z mikrobloga

ale na Boże Ciało sparaliżowane jest całe państwo, a nie 500m Marszałkowskiej


@ricardo: Pisałem już, że można zrobić petycję do rządu, żeby w święta kościelne mieli wolne tylko katolicy, a ateiści mieli wolne tylko w święta państwowe, to się ludki oburzyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: oj, nieładnie kłamać. Wczoraj właśnie w gorące trafił zachwyt nad eventem z pierwszego zdjęcia. Pamiętam bo byłem pijany i napisałem komentarz i dopiero po kilku godzibach usunąłem.
Edit: sorry, piszesz o procesjach z Bożego Ciała a nie wczorajszych.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: albo wysrywanie chochołów o tym jak Empik prywatna (powtarzam PRYWATNA) firma sobie zrobiła tęczowe logo i komentarze w stylu "I CO PRAWACZKI DUPA BOLI O LOGO? XDDD TACY Z WAS WOLNOŚCIOWCY? XDDD"


No chyba, że jakiś piekarz w PRYWATNEJ firmie nie chce upiec tortu na gejowski ślub. No wtedy to światowy skandal xD

Wolnosc slowa chyba ci jest obca
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Janusz myśli raczej odwrotnie. Ilekroć Twój wpis pojawia się w gorących, tyle razy jest w nim napisane coś abstrakcyjnego, służącego do manipulacji mirków ( ͡° ʖ̯ ͡°)|

  • Odpowiedz
mieszasz wartości pozytywne i negatywne. Odmawianie obsługi pewnej grupie społecznej to dyskryminacja. Empik robiąc tęczę w logo nikogo nie dyskryminuje.


@subterranean4: Tam nie odmówiono usługi, tylko wykonania tortu z motywami LGBT. Ci geje mogli sobie zażyczyć coś innego, jeśli cukiernik takich tortów nie wykonuje, bo równie dobrze można domagać się schabowego w wegańskiej restauracji.
  • Odpowiedz