Wpis z mikrobloga

@PLAN_B Są jakieś informację o aktualizacji, która pozwoli użytkować opaskę w języku angielskim? Różnie ludzie piszą. Jedni mówią, że jest to chińska wersja i jedynie w tym języku będzie dostępna, a jako kolejna powstanie wersja Global, która już będzie miała język angielski. Moim zdaniem jest to kwestia aktualizacji fw przy pomocy MiFit.
@Fuksy miałem wcześniej mi band 2 i zegarek amazfit bip i wszędzie była to sprawa FW. Można wgrać sobie polskie( które pewnie ktoś z forum zrobi) albo eng pewnie któraś wersja mi fit będzie miała. Nie wierzę że w tym wypadku będzie inaczej niż poprzednio.
@PLAN_B Pytałem, bo dostałem od sprzedawcy (tego od którego kupowałeś) informację strasznie niegramatycznie napisaną, ale wskazującą, że ta wersja nie będzie miała aktualizacji języka, a dopiero wersja Global, która będzie we wrześniu.

Hi dear Thanks for your purchasing in our store This model does not support updating to global version Now only Chinese operation language is available,but its notification language can be set as Russian , NFC version and Global version will
@Fuksy Użytkownik Reddit'a  zrobił i udostępnił angielską wersję oprogramowania do opaski. 

Instalacja polega na wgraniu zmodowanego Mi Fit do telefonu, włączy się aktualizacja FW opaski i wgrać język angielski.  Potem można wrócić do oficjalnej wersji Mi Fit.

Wszystkie opcje menu zostały bardzo dobrze podmienione. Nie ma się do czego przyczepić. 

Z najnowsza aktualizacją w menu opaski doszła jeszcze jedna dodatkowa opcja czyli możliwość wyłączenia i włączenia dźwięków w telefonie zdalnie z opaski.
@PLAN_B Czytałem o tym. Powiedz mi tylko czy nie ma problemu z powiadomieniami np: sms, połączeń, powiadomień z aplikacji. Czytałem że nie wyświetla się nadawca. A jak wygląda kwestia treści wiadomości? Prezentuje się to znośnie?
Jeśli chodzi o wiadomości z Whatsapp czy SMS to raczej kiepsko to wygląda. Jak coś dostanę to wrzucę foto. Oczywiście zamiast polskich znaków są kwadraty z pytajnikami. Nadawca się wyświetla. A jak wygrasz wersję mifit od MrTomi to pokazuje też kto dzwoni.