Wpis z mikrobloga

Witam
Jako szósta odpadła reprezentacja Argentyny która otrzymała rekordowe 60,58% głosów.
Dzisiaj będzie bardzo trudny wybór bo w grze zostały już cztery najlepsze reprezentacje które we wszystkich poprzednich wykreślankach otrzymywały praktycznie taka samą ilość głosów.
Oczywiście dalej głosujemy na reprezentację która waszym zdaniem na pewno nie wygra mundialu.
Codziennie pod tym tagiem ( )#mundialowawykreslanka będzie można oddać swój głos.


#pilkanozna #mecz #reprezentacja #ms2018 #mundial #mundial2018 #sport #glupiewykopowezabawy
Cosipi - Witam
Jako szósta odpadła reprezentacja Argentyny która otrzymała rekordowe...

źródło: comment_1P08HLncNHLBsPCZJGujGqH40jQHp8fJ.jpg

Pobierz

Która reprezentacja na pewno nie wygra mundialu w Rosji?

  • Niemcy 14.4% (96)
  • Francja 27.3% (182)
  • Brazylia 25.0% (167)
  • Hiszpania 33.3% (222)

Oddanych głosów: 667

  • 10
@murarz_tynkarz_akrobata: Marcelo i Casemiro kolekcjonujący LM, będziesz chciał zatrzymać wirtuoza Neymara (możliwe w ogóle?), to dostaniesz w ryj od Coutinho, a jeszcze jakiś leszcz typu Firmino/Jesus gdzieś tam pomiędzy, zawsze gotowy do wykorzystania wolnej przestrzeni. Niemcy niech się cieszą, że prawdopodobnie trafią drugą stronę drabinki, bo by sobie Canarinhos odbili tamten srogi #!$%@?, który ofc będzie ich bolał jeszcze długo. Nie mniej Brazylia pod wodzą Tite ma wszystko by nawiązać do
@HansLanda88: no ja jestem mimo wszystko ciekaw, na papierze sporo drużyn ma zajebiste ekipy, a na koniec i tak Niemcy będą przepychać 1-0 mecze XD no ja w sumie jakby Brazylia wygrała całe mistrzostwa nie miałbym nic przeciwko (oczywiście chciałbym Polske, ale to życzeniowo-patriotycznie, jednak niemożliwe), ale coś czuje, że nie dadzą rady i puchar zgarnie Hiszpania albo ponownie Niemcy