Wpis z mikrobloga

@Zuiko xD cały dzień nie mogę dać sobie rady z wyborem między tym rowerem, a Krossem Evado 4.0 2017. Czy Ty masz taką wiedzę byś mógł je porównać? Ewentualnie ktokolwiek z Was?:) Będę bardzo wdzięczny za opinię bo zaraz zwariuję z napięcia :D
via Android
  • 0
@fuckyt Miałem podobne dylematy jak Ty ale w tym wypadku pozostałbym przy wyborze Kandsa z uwagi na dużą lepszą klasę przerzutek. Ale ja jestem laikiem.
@Zuiko no właśnie to jest rzecz, która mnie zastanawia najbardziej. Z drugiej jednak strony Kross ma hamulce hydrauliczne, które zawsze mi się marzyły. Myślisz, że ta przerzutka to aż taka różnica? W sieci nie znalazłem zbyt dużo narzekań na te z Krossa.

No i punkty serwisowe (przynajmniej w czasie gwarancji, Kross chyba ma ich więcej). Mimo wszystko jak Twoje odczucia na tym rowerze? Lekko się "prowadzi"?:) Masz porównanie z czymś?

P.s Kross
@fuckyt: gwarancja w sumie to na rame jest.
ogólnie kross pewnie bedzie droższy a gorszy sprzętowo. No 2 Kg to juz jest trochę, jak masz góry no to poczujesz. A co hamulców to ja bym juz nie chcial zwyklych, tanie hydrauliczne tez maja wady ale mimo wszystko sa spoko
via Android
  • 0
@fuckyt
O odczuciach powiem Ci za jakiś czas, gdy trochę na nim pojeżdżę.
Dzisiaj podczas jazdy miałem bardzo pozytywne wrażenia jednak nie mam porównania do innych rowerów. Po regulacji przerzutek rozmawiałem z serwisantem i powiedział, że rower robi na prawdę dobre wrażenie pod względem podzespołów i wykonania - zwłaszcza mając na uwadze jego cenę.
Co do hamulców to przy mojej amatorskiej jeździe vbrake powinny wystarczyć. Natomiast kands ma jeszcze model avangarde (jeśli
@Zuiko: dzięki za wszystkie informacje. Zdradzisz jeszcze sekret za ile dałeś radę go wyrwać? Cena tak jak na allegro i u dystrybutorów (cena spójna w obu źródłach)?
update: 5:20, podjąłem decyzję. Wziąłem LAZARO ELITARY V3 2018. Mam nadzieję, że po takiej doktoryzacji to będzie dobry wybór i godnie ten rower zastąpi służącego ponad 10 lat Author'a Solution SX :)
@yOomuG Spełnia moje oczekiwania a stosunek ceny do jakości uważam za rewelacyjny. Jako amator nie mam zastrzeżeń. Pokonałem na niem jedynie około 800 km ale na tym krótkim dystansie nie przysporzył mi problemów. Również serwisant, podczas przeglądu, mówił że jak na tę cenę to osprzęt jest bardzo ok.
@addwad: Jest rzeczywiście długa. Na początku to czułem - jednak z czasem przyzwyczaiłem się do pozycji i jeździ mi się bardzo dobrze (właściwie jeździło bo teraz stoi w piwnicy i czeka na wiosnę).
Witam też jestem szczęśliwym posiadaczem Kands Maestro :-) od kilku miesięcy kupiłem go w zimie więc jeszcze za dużo kilometrów nie zrobiłem ale sezon się zaczął więc to powoli nadrabiam. Rama 21 przy moim wzroście 185cm jest w sam raz. Rower jak za tą cenę jest świetny jedyne do czego mogę się jak narazie przyczepić (oby tak zostało) to dość kiepskie opony ale trochę jeszcze je zedre i pójdą do wymiany a
przemo1027 - Witam też jestem szczęśliwym posiadaczem Kands Maestro :-) od kilku mies...

źródło: comment_VJoYd9epcnXmlEA7OM0lJGrP8Yz7UQnb.jpg

Pobierz