Wpis z mikrobloga

@kruzd: To współczuje.Od kiedy robią z jednego chaptera mangi, jeden odcinek anime wszystko się wlecze i nie da się tego oglądać.Jeden z powodów ,dlaczego ludzie mówią że kiedyś anime było lepsze :)
@TimmiTimmi: A co ma wspólnego pierwsza część Grand Line? Fakt, że wszystkie ścieżki prowadzą do Mariejois, a symbol Globalnego Rządu jest łudząco podobny do umiejscowienia Raftel wg teorii oznacza, że One Piece jest w rękach Starszyzny?
Może poczekam jednak na rozdział to więcej zrozumiem xD
@Ineedtochillout: Na oparciu tronu jest droga, którą jeśli się przebędzie, to zostaje się królem piratów.Kapelusz może być symbolem korony,należał on do króla który nie chciał tronu (Joyboy?Ancient kingdome?Raftel?). Takie są moje spekulacje jak na razie.Wątpię żeby kapelusz był bronią, tudzież kluczem do broni, tak ja mówią teorie które oglądałeś/aś.
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Jest bardzo miodny.Pięknie wszystko przyśpieszył, wprowadził wiele nowych wątków i jest w nim wszystko.
Najwięcej pytań pozostawia jednak ten fragment
T.....i - @Ineedtochillout: Na oparciu tronu jest droga, którą jeśli się przebędzie, ...

źródło: comment_A11nyAwykqgMOtBw9CLHj69ypFOPlURZ.jpg

Pobierz
@TimmiTimmi: Uf rozdział przeczytany, warto było czekać. Reverie coraz ciekawsze, na pewno skończy się z wielkim hukiem. Hm to jest jeden z tych krótszych arców?
Mogę odnieść się w końcu do obrazka, który wstawiłeś i jestem pod wrażeniem, że ktoś połączył kropki na tronie z drogą do Raftel, bo ja bym tego nie wychwyciła.
Hina i Garp mówią o kimś sprzed czasów Rogera, a nie pamiętam czy kiedykolwiek było wspominane o
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Sama Era Piratów odnosi się do nagłego wzrostu piractwa, bo wielu zapragnęło One Piece. Nie jestem pewna czy nie wcześniejsi piraci nie sprawiali problemów, ale z wypowiedzi Garpa można wywnioskować, że nie byli byle kim.

Od początku mojej przygody z OP zastanawia mnie postać Shanksa. Ot taki rudzielec z mieczykiem, a wszyscy traktują go, jakby był największym postrachem mórz. Naprawdę jestem ciekawa jak Oda go odsłoni.
Mogę odnieść się w końcu do obrazka, który wstawiłeś i jestem pod wrażeniem, że ktoś połączył kropki na tronie z drogą do Raftel


@Ineedtochillout: To nie jest droga do Raftel,tłumaczył to bodajże Duke Inuarashi


Przekład słaby, bo tam gdzie jest najlepszy już niema tego chapteru, ale właśnie tu jest o tym mowa.

Hina i Garp mówią o kimś sprzed czasów Rogera, a nie pamiętam czy kiedykolwiek było wspominane o piratach z