Wpis z mikrobloga

@kreiws: ja ostatnio kupiłem pastę gelid extreme i pady phobya xt i jestem bardzo zadowolony, konsola chodzi wyraźnie ciszej. Gdybyś się zdecydował na ten sam zestaw to weź dwa arkusze 120x20x1,5. Niestety pady są bez kleju i trzeba się trochę nakombinować żeby je założyć więc jak nie chcesz się bawić to szukaj czegoś z klejem, chociaż ja robiłem to pierwszy raz i problemów nie było.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreiws: z ciekawości po co? Właśnie sprzedałem swoją premierowa ps4 i nic nie zmieniałem a ile to już lat. Kupiec też zadowolony
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Zauważyłem czasem delikatne lagi. Nie wiem czy to do tego, ale jeśli mogę w jakiś sposób konsoli "ulżyć" to czemu miałbym tego nie zrobić. Niech pożyje jak najdłużej, a jak będzie się mniej grzała to zapewne choć trochę wydłuży to jej żywotność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreiws: uważasz więc, że możesz zrobić lepiej niż inżynierowie z Sony z którzy wymyślili konsole? Nie nasmiewam się, pytam serio z bo tak jak mówię moja miałem od premiery z grałem dosyć często, nigdy jej nie dotykałem, żeby sprawdzić czy jest gorąca, bo po co? Wydaje mi się, że to jakaś maniera RGB pecetowcow, żeby wszystko zmieniać z gdzie w większości nie ma to żadnego sensu

Ps: jakby się konsola
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Mnóstwo ludzi twierdzi, że po wymianie past i termopadów na świeże konsola się mniej grzeje i nie wyje jak odrzutowiec. Więcej argumentów mi nie potrzeba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreiws: ale znowu co z tym grzaniem? Termometr przykładasz?. Konsola nie przestanie wyć. Mam tygodniowa pro i wyje w gow jak odrzutowiec, tak jak każdemu innemu. Wierzysz w placebo i tyle
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Eh, nigdzie nie pytałem czy opłaca się to robić itp. Po prostu chcę to zrobić i może po prostu chcę żeby mniej wyła. Ty twierdzisz, że nie będzie mniej wyła a inni, że będzie ciszej, tyle. Koniec tematu z mojej strony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreiws: pisze tak, bo fizycznie w tej konstrukcji nie ma możliwości, żeby pracowała ciszej, jak poczytasz profesjonalne testy a nie mnóstwa ludzi to zobaczysz. Jedyna opcja to watercooling bez obudowy
  • Odpowiedz
@blinxdxb: tak pokazuje test past by Ci uzmyslowic jak zmiana pasty wplywa na temperatury. Ile konsol otwierales? Ja sporo, kazda miala 'paste' wyschnieta o konsystencji kauczuka. Takie gowno sprawia, ze radiator ma ogromne problemy z odprowadzeniem ciepla.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nofink: jaka była różnica temperatur między konsola z tą według ciebie gumowa pasta i świeżo nałożona? Przy zamkniętej obudowie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nofink: a i nie otwierałem żadnej oprócz Xboxa, gdzie zmieniłem procesor z 733 na 1400 i faktycznie wtedy zmieniłem paste i dodałem większy radiator, ale w skali wykopowej to było w epoce kamienia lupanego, a i tak się przegrzewala, natomiast ps4 się zawsze będzie grzała niezależnie jaka pastę tam dasz
  • Odpowiedz