Wpis z mikrobloga

  • 2680
Ale mi się przypomniało. Koleżanka ma salon kosmetyczny, klei rzęsy, paznokcie, piłuje pięty starym babom i takie tam. I mówi że są klientki spoko, można pogadać. Ale są takie co #!$%@?ą przez cały zabieg nawet kilka godzin. Kupiła na aliekspres jakieś #!$%@? maseczki na usta, grosz za sztukę. Nic nie dają ustom, ale zakleja nimi mordy tych gadatliwych i ma spokój :) Mowi do nich, leżymy, nie mówimy, usta będą pełniejsze, piękne i ożywione :) taka #logikarozowychpaskow
Więc #rozowepaski jeśli u kosmetyczki dostajecie GRATIS cud maseczkę na usta to wiedz że #!$%@? i kosmetyczka nie może Cie juz słuchać :)
#takaprawda i trochę #heheszki
  • 30
@balatka: oezu dlatego nie chodze do kosmetyczek, a fryzjer dla mnie jest koszmarem. Jak ja nienawidze gadac z tymi babeczkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) biore kom z jakims pdf i zawsze mowie, ze mam pilny egzamin na jutro
@kielishek

serio?? Ja idę, mówię jak ma mnie ostrzyc, wykonuje robotę i cześć, bez #!$%@?, nie rozumiem jak niektórzy mogą tak o nawijać z tymi babkami


Wymuszone small talki xD Mam to samo podejscie, ale czasem same zaczynaja no I czlowiek musi nawijac o dupie maryny