Wpis z mikrobloga

Z takich "prawd memicznych" kiedyś jak jeszcze mieszkałem w akademiku na studiach, poszedłem do kuchni odgrzać słoiki od mame(były dwie kuchnie na piętro). Wchodzę a tam Enrike ubogaca naszą piękną polską słowiankę na umywalce XDD Nie speszyła się nawet XD
Innym razem jak przeprowadziłem się na parter, tak gdzieś o 1-2 w nocy słyszę łamany angielski i stęki, wyglądam przez okno - a jakże Alvaro zasuwa pijaną polke na schodkach do piwnicy XD
Dodam tylko że na kampusie co semestr było kilkuset hiszpanów z wymiany i kilka innych nacji. Zdarzały się grube historie, w stylu Simona Mola XD
Polskie dziewczyny mają najwięcej witaminy XD
#rozowepaski #przegryw #stulejacontent
Pobierz ChamskoCytuje - Z takich "prawd memicznych" kiedyś jak jeszcze mieszkałem w akademiku...
źródło: comment_Uh8q5evikWU94RQXp56F9d5Jq71KbMWZ.jpg
  • 6
@ChamskoCytuje: Kiedy studiowałem, to Erasmus dopiero się zaczynał, więc nie było takich historii, ale wytłumaczcie mi co jest takiego w tych hiszpanach, że panny mają kisiel w majtkach na sam widok? Przecież to zawsze jakiś odrzut z uczelni zachodnioeuropejskich.. Najgłupsi, najsłabsi, najbiedniejsi...
@ChamskoCytuje: moja koleżanka z akademika przychodząc na studia miała chłopaka Polaka, koleś bomba, wysoki, dynamiczny, elegancki, twarz 8/10 jak nie lepiej, siłownia, magnes na laski. Wiecie co? kiedyś powiedziała mi że nie mogłaby z nim seksu uprawiać, nie wie czemu. Rzuciła go bo poznała w akademiku Turka z erasmusa, tak za jakiś czas rżnęli się aż huczało. Po roku, rzuciła go bo on ją zdradzał itp. z innymi rodaczkami naszymi. Ale
@wujeklistonosza: Norma u polek z biednych domów ( ͡° ͜ʖ ͡°) My mieliśmy 3 koleżanki z pokoju obok. Jedna fajna normalna, jedna #!$%@? i jedna fanka hebanowych drągów XD
Ta fanka zawsze powtarzała że nie ma u niej szans żaden polak, bo ona chce hiszpana i ze wyjedzie do hiszpanii. Hiszpanie zresztą też ją chcieli bo cipka nie stygła XD Podejrzewam że traktowali ją jak darmową rokse,