Wpis z mikrobloga

@Rebtel: Witamy serdecznie cały Wykop !

Jesteśmy pierwszą, darmową telefonią komórkową na świecie i z tego tytułu chcielibyśmy przywitać się z wszystkimi Mirkami i Mirabelkami, tworzącymi cudowną społeczność wypoku (ʘʘ)

Dopiero zaczynamy zagłębiać się w tajniki tego jak działacie, ale zdążyliśmy się zorientować, że warto na wstępie zrobić dla Was mini #rozdajo ! Na początku zaznaczamy, że udział biorą wszyscy, którzy utworzyli konto przed publikacją tego wpisu (a więc zielonki takie jak my również ! ;> ) i należą do miasta #wroclaw . Na dole jeszcze jest konkursik :D

Co dla Was mamy ?

- 1x torba sportowa
- 3x koszulki z ładną haftowaną literką R
- 3x bluzy również z pięknym haftem
- Piersióweczka na każdą okazję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3x czapeczka na te upały, co nas nękają ;)

O co to z nami chodzi? (tl;dr) Za free 1gb neta oraz połączenia i sms ( ͡ ͜ʖ ͡) (/tl;dr)

Jesteśmy międzynarodową firmą, która świadczy usługi telekomunikacyjne i wybraliśmy #polska jako pierwszy kraj, który rozpocznie naszą ekspansję na Europę, a nasz super Roboto wybrał właśnie Wrocław jako najlepsze miasto, żeby rozpocząć prawdziwą #rebtelie ;)
W Rebtel SIM połączyliśmy najlepsze lokalne usługi, oferując rozmowy, SMS-y i internet, z tanimi międzynarodowymi pakietami do użytku w podróży lub podczas rozmów zagranicznych. Lubimy się wyróżniać, a przy tym być szczerzy w tym co robimy - działamy tylko na jasnych zasadach i mamy konkurencyjne oferty. Zero kruczków, zero ściemy. Wszystko kawa na ławę! (więcej informacji tutaj )

A teraz jeszcze #konkurs na zostanie naszym wspaniałym Ambasadorem (òóˇ)

Napisz w komentarzu co najbardziej szalonego zrobiłeś w życiu, a osoby, których komentarze nam się spodobają otrzymają możliwość dołączenia do naszego programu Ambasadorów, którzy poza posiadaniem naszej cudownej karty pozwala również na dołączenie do naszych imprez takich jak te w linkach poniżej ;)

1. Statek party
2. Szefy kuchni

Zapraszamy na naszą stronę i do zadawania pytań ;)

#rebtel #telekomunikacja
źródło: comment_Xlv805uvbuss8cEqb4IhXmWOGX9RNh0a.jpg
  • 107
@Rebtel: a jeśli osoba, która mieszka aktualnie we Wrocławiu przeszła do Was, a tydzień później wyprowadza się powiedzmy do Katowic to będzie mogła normalnie korzystać wszędzie z waszej oferty? Wiem, że trochę dziwaczne pytanie, ale po prostu chodzi mi o ograniczenia bo powiedzmy jest ktoś na kilka dni we Wrocławiu, postanawia do was przejść, a potem wraca do swojego miasta to czy to przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Rebtel jakim cudem się wam to opłaca, skoro ciągle na fejsie oglądam jak sponsorujecie ambasadorom imprezy i czapeczki? Serio pytam, bo na razie to wszystko jest prowadzone bardzo w stylu MLMów i ja, jak już ktoś napisał wyżej, mam od razu -100 do zaufania do waszej marki. Zero konkretów, tylko same "dołącz do nas, bądź taki super jak my, dostaniesz za darmo co chcesz, wszystko jest za darmo, weź udział w konkursie
@whiteglove powiedz o jakie konkrety Ci chodzi, a postaramy się je przybliżyć ;) W mlm każdy buduje własne struktury - u nas niczego takiego nie ma. Jest o nas wszędzie ponieważ o to nam chodzi, robimy super imprezy żeby było naszym Ambasadorom miło, a co do opłacania to dopiero zaczynamy w Polsce, ale rośniemy jak na turbo drożdżach ((oo))
@account_deleted tak łatwo nie ma, ale pochwal się co
@Rebtel: Wyszedłem na piwo we Wrocławiu. O 7 rano dzwoniłem do pracy po urlop na żądanie... z molo w Sopocie. Warto dodać, że 7 stycznia to nie jest najlepszy termin na spontaniczny wypad nad morze ;)
@Rebtel: pojmałem z kolegami łódź z przystani przy uniwerku i pływaliśmy po Odrze. Oczywiście nie byłem trzeźwy.
btw. wysłałem zgłoszenie o Waszą kartę i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rebtel: Ostatnio skakałem ze spadochronem, a jako dziecko ujeżdżałem prawdziwego krokodyla/aligatora chyba miniaturkę bo był prawie tak długi jak ja wysoki, mam zdjęcie mogę na priv wysłać :)
@Rebtel konkrety się podaje na początku. Wyglądacie na razie jak typowe MLM i inne, "to nie jest rozmowa na telefon", "spotkajmy się to wszystko ci wytłumaczę", "to twoja wielka szansa, wszystko masz za darmo".
@Aledymyumagicala111: Do wszystkich sieci jest za darmo ;) W naszej ofercie na prawdę nie ma żadnych kruczków ani ukrytych podstępów :D Korzystasz z telefonu normalnie, apka służy do zakupu dodatkowych pakietów oraz komunikacji z resztą świata na podobnej zasadzie jak skype(choć nie przepadamy za tym porównaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Dzisiaj wieczorem przeprowadzimy losowanie do rozdajo :) Jeszcze nie do końca wiemy jak to się robi, ale zauważyliśmy, że istnieje do tego coś takiego jak mirkorandom :D
@solidsnake7
@demarcopena
@Reevhar
@hoolgerr
@interface
@DWMT
@msiro
@ewela102030

Hej przepraszamy, że tak z opóźnieniem, ale część z Was po prostu nie zauważyła, że w treści posta rozdajo dotyczyło osób z Wrocławia :(( Myśleliśmy dzisiaj co z tym fantem zrobić i dlatego Wam nie odpisaliśmy. Niestety, ale postanowiliśmy trzymać się tego postanowienia i teraz może zaproponowalibyście nam jak przeprowadzić losowanie tak, aby dalej nie wybierać osób, które zaplusowały bez doczytania, że chodziło o