Wpis z mikrobloga

Mam 16 lat, to mój pierwszy wpis nt. polityki tutaj.

"Nowy socjalizm" Polski.

29 lat po "komunie", 73 po 2 wojnie światowej. Od zakończenia tego pierwszego stanu jesteśmy pod okupacją antypolaków naprzemiennie pod niezmieniającymi się szyldami; jedni otwarcie mówią o swojej wyższości nad innymi "sortami", a drugich intencje poznaliśmy po wielu aferach z czołowymi politykami przy ośmiorniczkach. Nie odchodząc od tematu.
Zachłyśnięci jesteśmy postępowością zachodu i ich technologią, lecz wspak, wskazałbym wszystkie osiągnięcia na tych ludzi, którzy w porównaniu do Polaków są daleko przed nami. Żyjemy w ciągłej swarliwości do bliźniego, uważamy się za ostoję Katolicyzmu, a za ścianą (w dużej większości) myślimy co by zrobić żeby drugiemu (lub popularnemu w Internecie określeniu "somsiadowi") dokopać; bardzo trafna jest tutaj scena z filmu "Dzień święta przedstawiająca modlitwę "za sąsiada". Tak więc, Polacy podążając za wspaniałością zachodu wybrali najbardziej nieprzychylną interesom Polski partię, która zadłuża nas na coraz większą kwotę wprowadzając różnorakie zasiłki. Czytałem ostatnio komentarz dot. całej tej obecnej sytuacji pewnego wykopowicza, który trafnie określił, że "socjalizm dąży do równości między bogatymi, a biednymi", a rząd PiS rozdaje pieniądze wszystkim niezależnie. Coraz częściej dopatruję się podobieństwa tych wszystkich rządów. Trzeba jasno określić- są ANTYPOLSKIE. Jedna wypłata 500+ kosztuje około 650 zlotych, pieniędzy zaczyna brakować, a rząd szuka rozwiązań rodem z komunizmu takich jak daniny solidarnościowe, a także podwyżki podatków (niedawno na paliwo). CIEMNY LUD TO POŁKNIE, a Żydzi zbierają cokolwiek chcą (a dopiero zaczną! ustawa nr 447).

Tak więc, wybierzmy dobrze dla Polski, wybierzmy kapitalizm i wolny rynek - ograniczmy państwową służbę zdrowia, cła importowe, patologiczne sytuacje związane z zasilkami dla bezrobotnych (i nie tylko!), mieszkania komunalne, a obniżmy podatki.
#neuropa #europa #polityka #polska #4konserwy #blog #kapitalizm #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 10