Wpis z mikrobloga

Zapewne każdy z was słyszał kiedyś kawałek "Ile mogę" od te-trisa z płyty #lot2011, jako hit stacji radiowych, czy też jako letniak. Smuci fakt, że jego muzyka naprawdę trzyma wysoki poziom do dziś, czy przez "Definitywnie", płytę skupiającą się na przekazie, następnie "Tristape" i "Specialite" wydane na własną rękę, które, chociażby w mojej opinii były bardzo dobre, niestety niezbyt dobrze zostały odebrane wśród publiki. Dziś "Goniec", najlepszy kawałek z ostatniej płyty. Teraz czekam na kolaborację Teta z #soulpete znanym z działaniem z #laikke1 czy #bonson. Czy są tu, na wypoku ktoś kto zna Teta?

___________________________________________________________________________________________________

#konsoletakoksa to tag w którym umieszczam #muzyka, a dokładniej #polskirap czy #rap ze świata, w mojej opinii warte uwagi. Pod tagiem wrzucam w dość losowym odstępie czasu linki do kawałków, wraz z przedstawieniem dlaczego wybrałem taki a nie inny. Zachęcam każdego zainteresowanymi klimatami do obserwacji.
Koxxus - Zapewne każdy z was słyszał kiedyś kawałek "Ile mogę" od te-trisa z płyty #L...
  • 2
  • Odpowiedz