Wpis z mikrobloga

@world: Może będzie alternatywa jakaś dla bf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właściwie bf nie ma żadnej konkurencji, mówie tu o grach gdzie na polu walki możesz sterować pojazdami naziemnymi, wodnymi lotnictwem i piechotą jednocześnie.
  • Odpowiedz
@Nerlo: Przejrzyj komentarze pod filmem. Hype jest. Oby nic nie spaprali... Podmieniłem link i dodałem z GameSpot z widownią ponad 3 mln.
  • Odpowiedz
@Nerlo: Słuchałem wywiadów z goścmi, którzy już w to grali na zamkniętym spotkaniu. Mówili, że bitwach w Warszawie, gdzie nagle duża bitwa zaczyna się przekształcać w obronę "Złotych Tarasów" (normalnie w pełni przeniesione do gry, 2 piętra biegania, chowania się, itd.) i grę bardzo taktyczną, by zaraz po wsparciu z powietrza lecieć pod Pałac Kultury. To może być piękne. Czołgi się nie respawnują, jak skasujesz, to jest problem, trzeba na nie
  • Odpowiedz
@world: No ryzyko jest ogromne bo gra wychodzi wtedy co nowy cod i bf. Cod jest wielkim sukcesem co roku (do tego nowa część jest kolejną z uważanej przez graczy za najlepsza podserię coda) więc wątpię by udało jej się ukraść playerbase. Wszystko zależy od tego jaki będzie nowy bf (trailer był tylko pokazem skrajnośći w customizacji a lista zmian i nowości jest bardzo obiecująca). Co do hajpu to polecam ogarnąć
  • Odpowiedz
@United: gra ma wyjsc we wrzesniu czyli pare miechow przed codem/bf, o ile nie bedzie obsuwy, i cena jest duzo bardziej atrakcyjna - $20, i w dodatku bedzie na Steamie, a jak wiadomo teraz nie bedzie tam ani coda ani bfa, wiec farm51 moze tylko zyskac, jak na razie to rozgrywaja swoje karty w idealny sposob, hype dodatkowo narobili po gownianym trailerze bfv.
  • Odpowiedz
@corinarh: No hype to jedno drugie to żeby gra nie zdechła po miesiącu/dwóch a do tego potrzeba porządnego skillowego gameplayu oraz jakiś nowych ciekawych mechanik ( jak choćby te killstreaki które pokazywali a które w żadnym battlefifeldzie nie miały miejsca)
  • Odpowiedz
  • 2
@world
Ja zakupiłem, co prawda niewielka inwestycja, ale są duże szanse na jakiś tam zysk, więc wrzuciłem tyle ile mogłem sobie pozwolić. Obecnie kurs bardzo wachliwy, były podejrzenia o celowe sterowanie kursem przez spółkę.
  • Odpowiedz