Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej Androida. W grudniu kupiłem sobie Samsunga s8, przechodząc z iPhone'a. Źle wspominam wcześniejsze Samsungi, jak i w ogóle telefony z Andoidem, ale pomyślałem, że tyle czasu minęło, na pewno teraz wszystko musi pięknie śmigać z takimi parametrami.

I #!$%@?, co chwila jakiś może nawet niewielki, ale #!$%@?ący problem, których jest bez liku. A tego w ogóle nie powinno być przy tej cenie telefonu. I jeden naprawdę duży problem - jebiąca się tylna kamera, która co chwila traci ostrość. Dopiero puknę parę razy w tylną klapkę, to odzyskuje ją, no ale #!$%@?, to jest obłęd, że takie problemy przy takiej cenie telefonu. Nie oddaje tego do gwarancji póki co, bo nie chcę całkiem zostać bez telefonu na nie wiadomo jak długo.

Tylu się śmieje z iPhonów, że to grube przepłacanie, że bebechy słabe ma, że to głównie lans... Ale chyba mówią tak tylko ci, którzy nigdy nie mieli tego telefonu. Nawet starsze modele działają lepiej, szybciej, sprawniej, bez żadnych lagów, spowolnień niż najnowsze Androidy. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z iPhonem, brakowało mi jedynie niektórych funkcji które oferowały telefony z Androidem. Nie wiem kiedy teraz będę miał nowy aparat, ale już wiem, że nigdy więcej nie dam się nabrać i odtąd tylko iPhone.
#iphone #apple #android
  • 16
@Kenteris: mnie #!$%@? jedyne brak tak sprawnej kompatybilności z PCtem (kabel --> folder --> wklej). Na codzień, od wielu lat używam prywatnie iOS i służbowego androida. Co jakiś czas wymieniają mi na nowy aparat (zawsze z Androidem). W życiu nie zamieniłabym iOS na androida z własnej woli.
@krzychmiel: może nie miałeś nigdy innego systemu i pewne mankamenty uważasz za normę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka mała głupotka dzisiaj. Instagram odmawia ciągle posłuszeństwa. Ale nawet kiedy go nie ruszam, to włączając telefon co chwila pojawia mi się komunikat, że aplikacja instagram została zatrzymana i mam opcję zamknąć aplikację lub zgłosić opinię. I muszę oczywiście ten komunikat wyłączać, a pojawia się nagle kiedy piszę wiadomość przykładowo.
I #!$%@?, co chwila jakiś może nawet niewielki, ale #!$%@?ący problem, których jest bez liku


@Kenteris: Na przykład CO xD

I jeden naprawdę duży problem - jebiąca się tylna kamera, która co chwila traci ostrość. Dopiero puknę parę razy w tylną klapkę, to odzyskuje ją, no ale #!$%@?, to jest obłęd, że takie problemy przy takiej cenie telefonu.

No to oddaj na gwarancję xDDD
NO MÓJ IPHONE SIĘ RANDOMOWO WYŁĄCZA TYDZIEŃ
@Kenteris: moje ostatnie telefony z ostatnich lat
S6edge-iphone7-s8plus-iphone X
I mam nadzieje ze już nic mnie nie podkusi przejść na androida
Zawsze jakieś problemy no zawsze coś nie tak, nawet przez chwile miałem tak chwalone na wykopie Xiaomi ale to wole przemilczeć minuta ciszy
Cena za telefon aktualnie jest argumentem żadnym. Flagowce chociażby Samsunga stoją bardzo podobnie.

A system to kwestia gustu i potrzeb. Tak samo jak Windows, Linuksa i MacOs.
@Kenteris: Też tak miałem, kupiłem Samsunga, niby okej, niby wszystko działa, ale jednak nie do końca i po kilku miesiącach znowu mi przyszło ugryźć jabłko.

„Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.”

~Leonardo da Vinci

No i jak widzę wpis via iOS to nie tylko błędów ortograficznych nie ma, ale autor nawet jakby mądrzej pisał. Przy Androidzie