Wpis z mikrobloga

@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: To już jest posprzątane ¯\_(ツ)_/¯

Ludzie co mają papugi, nie są normalni.

Przed pracą sprzątam cały stół i resztę. Do roboty zostało mi jakieś 20 minut. Po 15 minutach nie widać różnicy że było sprzątane. Taki urok tych skur.... kochanych zwierzątek.
  • Odpowiedz
@Kaiborr: Te droższe jeszcze nauczysz, mniej więcej ale da radę. Ale to już kwestie setek złotych lub nawet tysięcy (taka Ara, koszt 9 tysięcy zł.). Do tego te droższe potrafią gadać i inne duperele.

@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Faliste jeszcze luz, kuzyn miał KANARKA.... to co dwie nimfy robią za #!$%@? w ciągu 24h, kanarek robi w 20 minut.
  • Odpowiedz
Oesu, miałam parkę i bardzo je kochałam, ale przez ich darcie zaczęłam na nie mówić “mali terroryści”. Ale i tak kiedyś chcę jeszcze je miłeć, nimfy sa świetne ʕʔ
  • Odpowiedz
@LajtOdZeraDoMilionera: Moja żółta już się nauczyła i jest w sumie cicho. Jedynie jak coś serio chce to skrzeczy. Ale tego szarego upierdliwca to sam mam czasem zamknąć w piwnicy xD Ale młody, nauczy się. Z żółtą było to samo.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Miałam dwie. Kuba i Klara, Jak się okazało po jakimś czasie, ktoś moim rodzicom sprzedał dwa samce. Nienawidziły się, ale jedna z nimf uciekła z klatki i niestety wpadła za lodówkę (została porażona). Druga papuga dostała depresji, przestała latać. Zaczęła sobie wyrywać piórka z całego ciała, aż w końcu zdechła. Ale śpiewała o 3, 4. Bardzo fajne ptaki. :)
  • Odpowiedz
@Akayari: No ja mam podobnie. Jedną brałem z zoologicznego z potwierdzeniem że to samiec (żółta). Potem szarą od prywatnego i chyba też samiec. Dokuczają sobie ale zdarzy się że się przytulają. W ogóle ta starsza to jakiś mentor do szarej. Szara robi WSZYSTKO co żółta :D
  • Odpowiedz
@Qontrol fajnie ʕʔ. Dbaj o paputki. Mi bardzo tęskno do nich, mimo że nie mam ich już uwaga - ponad 13 lat :D. Cały czas myślę o tym, żeby sobie sprawić jakieś nimfy, ale na razie nie ma jak. Dawaj wincyj zdjęć tych ptasichsynow ()
  • Odpowiedz