Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Eugeniusz_Zua: @gesslerowaa: udowadniają to co jest już wiadome od dawna - loszki to coorvy, do tego głupie ¯\(ツ)_/¯

Stworzy taki EKSPERYMENTOROPENMAJND, wyjątkowo WYSMAROWANĄ (oczywistą) zarzutkę i potem taki dziwi się, że pisze z kobietami o wątłym intelekcie, które się na coś takiego złapią. W sumie są wtedy siebie warci.

@Millhaven: W tajemnicy ci powiem, że jakieś 80% różowych będzie mieć w swoich parach konto jak wyżej ;) Mirków
@r4do5: Ja też tak uważam, ale są goście, co dla odmiany wolą tępe. Może po to, żeby nie czuć przy nich kompleksów, a może po prostu dlatego, że łatwiej można je zbajerować, wykorzystać i porzucić.
@gesslerowaa: Nieświadomość istnienia eksperymentów to nie wszystko. Trzeba jeszcze mieć problem z logicznym myśleniem, żeby się na to nabrać - koleś lansuje się gołą klatą, ale pisze, żeby nie oceniać go po wyglądzie. Jeżeli 80% użytkowniczek miałoby go w parach, to świadczyłoby to źle o użytkowniczkach.
@DoDoLot:

byłem ciekawy co mądrego tutaj napisałaś, tak jak myślałem - nic XD


Cytując siebie:

Stworzy taki EKSPERYMENTOROPENMAJND, wyjątkowo WYSMAROWANĄ (oczywistą) zarzutkę i potem taki dziwi się, że pisze z kobietami o wątłym intelekcie, które się na coś takiego złapią


Cytując Ciebie:

trzeba mieć IQ na poziomie głowonoga żeby nie widzieć, że to jest konto fejkowe...


Ty nawet z logiki zrobisz prostytutkę, dzbanie. XD