Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja jebe, jaka żenada. Potrzebujecie na szybko (ale naprawdę, że wam się pali pod nogami) zmienić limit transakcji #blik w #mbank? Taaaaaki fuj... To jest jakaś porażka. Na czacie spędziłem kupę czasu zanim pracownik doszedł do wniosku, że to zrobię za pomocą mlinii... Jak już udało mi się dodzwonić po 15 minutach, to okazało się, że tej mlinii nie mam aktywnej... No to jeszcze raz wracam na ustawienia na stronie, włączam to gónwo i dzwonię drugi raz. Po 20 minutach nagle mnie rozłącza i nawet nie zerknąłem kiedy a zjadło mi całą kasę na karcie w #virginmobile ... Ehhh i weź tu zrób coś na szybko... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- Profit: żaden.
- stracony czas: 1h
- ustawiony limit: tiaaaaa...
- załatwienie pilnej sprawy blkiem: ¯\_(ツ)_/¯

@ZespolmBanku fakajcie bobla, za taką bankowość internetową... nie zachęcające mnie do kontaktu, bo się nie da... Pomijam już fakt, że nie można zrobić doładowania z poziomu telefonu wybierając operatora, którego posiadam... Plus, Hey? Orange... Szkoda, nie widnieje tam możliwość doładowania do Ery...

#gorzkiezale #zalesie #zalzbanku
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZespolmBanku: WTF, szybciej odpisujecie w wypoku niż odbieracie telefony... Zmieńcie, żeby limity można było ustawiać przez www, no i dodajcie więcej operatorów dla doładowań... Albo zapytajcie @EkspertPKO jak możecie into bankowość. Dobrze, że mam drugie konto właśnie w #pko bo bym się obesrał na miętowo.