Wpis z mikrobloga

@Rihter: Przecież to jasne, że są z lightcurve i pracują dla lisk. Pytam co miało by skłonić lightcurve to odwrócenia się od lisk i pracy nad innym projektem? Bo chyba nie finanse skoro mają je na przyszłe 5 lat z tego co wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Zaznaczam że jest to tylko i wylacznie moje zdanie ale uważam że lisk jako platforma napisana w js nie ma duzej przyszłości a to glownie nie sprawą języka programowania który nie nadaje się do takich rzeczy. Między innymi dlatego premiera core 1.0 przedłużyła się o rok, za dużo luk jest w bezpieczenstwie. Kordek dobrze o tym wie i doskonale zdaje sobie sprawe że lisk jest spalony głownie dzieki niemu dlatego
  • Odpowiedz
@Rihter: No to już całkiem inna historia. Nie piszesz, że ludzie z lightcurve odwrócą się od liska, tylko, że cały projekt Lisk od początku nie ma sensu bo to JS i skazany jest na porażkę. Ciekaw jestem tylko skąd masz takie zdanie, i na podstawie czego wysnułeś, że JS się nie nadaje do tworzenia platformy zdecentralizowanych aplikacji. Bo to wiedza mocno specjalistyczna i trzeba być nie lada programistą z doświadczeniem,
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Poszukaj informacji w necie. JS nie radzi sobie z duzymi cyframi. Nie mam czasu zeby sie rozpisywać szczegółowo ale pomyśl samodzielnie. Co jest powodem przesuniecia core 1.0 o rok? Tylko nie odpowiadaj mi slowami Kordka
  • Odpowiedz
@Rihter: Ale jakieś konkretne źródło? Bo ja czytałem około 10 artykułów nt. JS przed wchodzeniem w lisk.
W każdym razie choćbym i przeczytał kolejne 10 mało to by pewnie wniosło, bo po prostu programistą nie jestem. Jedynie co mogło by dać szerszy pogląd to wypowiedzi programistów, którzy się na tym znają i programują w kilku językach. Sam czytając o JS nie jestem w stanie wysnuć wniosków w jaki sposób jest
  • Odpowiedz
@Rihter: Nie mam czasu, żeby zgłębiać programowanie w najbliższych dniach. Ale jak podrzucisz jakiś film artykuł negatywny ze strony deva o głupocie jaką tworzy Lisk w JS to zobaczę. Bo wiesz, takie gadanie, że to od początku poroniony pomysł to sobie można. Open-source i nikt nie krytykuje tego co robią? Nawet konkurencja?
Przyjmuje każde źródło mało znane lub bardziej, negatywne czy pozytywne. Sam szukając przypomina mi się tylko ten ranking
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Sam sobie odpowiedz na pytanie czy Kordek to kłamca czy jest za dużo problemów? Napisalem juz gdzies pod ktoryms wpisem ze mam w dupie takie rankingi gdzie verge jest obok bitcoina.
  • Odpowiedz
@Rihter:
Jak sobie odpowiadam na pytanie czy Kordek to kłamca? Problemy są i cały czas nad nimi pracują, widać to na github. Ktoś to przecież sprawdza. Nie jestem w stanie uwierzyć, że piszą to tyle czasu z myślą, że to w ogóle nie ma sensu na JS. Można mieć w dupie takie rankingi. Ale zawsze to jakieś źródło informacji, ktoś je tworzy na pewnych podstawach. Tak jak pisałem przyjmuje każde
  • Odpowiedz
@Lisek77: poczytalem sobie wasza dyskusje i macie obydwaj racje ale kto bedzie miec racje na koniec okaze sie po kolei, wpierw core - jak btc bedzie wysoko to i lisk bedzie wysoko, co do jakosci kodu sie nie wypowiem bo sie na tym nie znam, hodluje liska i czekam na wydarzenia, moim zdaniem bedzie ok, core juz blisko raczej dupsko ryszyli z tym wszystkim.
  • Odpowiedz