Wpis z mikrobloga

80976 - 8 - 25 - 7 - 31 - 21 - 22 - 5 = 80857

Kilometrówka za zeszły tydzień. Od poniedziałku do środy jak zazwyczaj transportowo, a potem już #veturilo #rowermiejski po #warszawa

Dwa lata temu zrobiłem sobie konto na nexbike/veturilo i wtedy trochę jeździłem po Warszawie i byłem zachwycony porównując to do rowerów miejskich, które znałem z innych miast (skanujesz QR i jedziesz, a jak koniecznie chcesz używać terminal to jest dobrej wysokości i czytelny). Poza naszą stolicą jeździłem miejskimi po Toruniu, Kopenhadze oraz Londynie i o ile w moich wspomnieniach sprzed dwóch lat Wawa była na równi z zagranicą to teraz spadła mocno. Gęstość stacji jest ok, rowery w miarę sprawne, ale co chwila wywalał się system informatyczny, który zwracał mi często błąd i każdego dnia użytkowania następował moment po którym zwracał go już zawsze i pomimo aktywnego konta nie byłem stanie nic wypożyczyć ;( (zrobiłem drugie konto na inny numer i te czasem wariowało, ale jednak nie zwracało błędów ciągiem przez wiele godzin jak pierwsze).

Przy okazji zwiedzania jak zawsze towarzyszył mi #2000keszy #geocaching #opencaching
629 - 7 (oc) - 15 (gc)= 607
To jedna z najlepszych form zwiedzania, tym razem dzięki keszom trafiłem na Pragę i podziwiałem podwórkowe kapliczki (wcześniej ten fenomen był mi nieznany), zobaczyłem w centrum osobliwy blok w kształcie litery Y czy trafiłem do najstarszej działającej synagogi w Warszawie (była tuż obok bloku Y:)).
Jak zwiedzać to tylko z kesizngiem, przy moim poprzednim keszowaniu w stolicy zaprowadził mnie on na Domki Fińskie na Jazdowie, które do dzisiaj są moim ulubionym "ciekawym miejscem" Warszawy.

Skoro już tak odliczam na wykopowych tagach to skoro poza rowerem jeszcze chodziłem po stolicy to pora na:
#ksiezycowyspacer
8803,76 - 55,69 = 8748,07

W tym tygodniu to już 119km!
#rowerowyrownik #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

antros - 80976 - 8 - 25 - 7 - 31 - 21 - 22 - 5 = 80857

Kilometrówka za zeszły tydz...

źródło: comment_3GLto5V6wkryK1TgGzgXGk1DMUiXRXA3.jpg

Pobierz