Wpis z mikrobloga

Kolejny kawałek, w mojej opinii warty uwagi, będzie pochodzić z Polski. Jakieś 2-3 lata temu ekipa #sbmaffija była moim faworytem na Polskiej scenie, plasując się między ekipami związanymi z podziemiem, a szczytowymi wytwórniami takimi jak Step, czy Prosto. Wówczas, w momencie gdy powstawał label, każdy z zainteresowaniem obserwował działania Białasa, który miał najlepszą (jak do tej pory) formę. Jednak, w jego cieniu w wytwórni Neile wypuścił swój Kicktape 2.0. Sama płyta ma swoje słabe i dobre strony, natomiast moim zdaniem zbyt słabo się odbiła echem w Polsce. Poniżej"Bogaty Ziomek", faworyt wśród wypuszczonych singli przed premierą.

__________________________________________________________________________________________________

#konsoletakoksa to tag w którym umieszczam kawałki związane z #polskirap czy z rapem ze świata, w mojej opinii warte uwagi. Pod tagiem wrzucam w dość losowym odstępie czasu linki do kawałków, wraz z przedstawieniem dlaczego wybrałem taki a nie inny. Zachęcam każdego zainteresowanymi klimatami do obserwacji.
Koxxus - Kolejny kawałek, w mojej opinii warty uwagi, będzie pochodzić z Polski. Jaki...