Wpis z mikrobloga

Nieostrożność prezesa Barcelony może wiele kosztować klub z Katalonii. Nawet zakaz transferowy na 5 kolejnych okienek transferowych - informują hiszpańskie media.

Jak donosi "AS", w całej sprawie chodzi o ewentualny transfer Griezmanna. Przepisy dotyczące transferów pozwalają na oficjalne negocjacje z piłkarzem, któremu do końca kontraktu zostało 6 miesięcy lub mniej. Z kolei umowa Francuza z Atletico obowiązuje do 2022 r.

Choć oczywiste jest, że kluby rozmawiają ze swoimi potencjalnymi nabytkami, to jednak robią to w tajemnicy, by nie doszło do złamania przepisów. Tymczasem prezes Barcelony, Josep Maria Bartomeu, niedawno otwarcie przyznał, że kontaktował się z Griezmannem - Widziałem się z Griezmannem podczas wakacji. Potem spotkałem się z jego agentem w październiku - mówił.


Barcelona to chyba nigdy nie będzie umiała za bardzo w te transfery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fcbarcelona #transfery
Marseloo - > Nieostrożność prezesa Barcelony może wiele kosztować klub z Katalonii. N...
  • 5
@Marseloo: dlatego ten klub nie zasługuje na szacunek. Tak jak się na nich wychowałem, na złotej erze Ronaldinho, tak naprawdę teraz nie mam do nich szacunku. Klub, który jest prowadzony przez partaczy, klub, który stanie się znowu przeciętniakiem po odejściu Messiego, no chyba że znowu pojawi się kolejny wielki talent.

Co do transferów, ich polityka jest okropna i nie fair wobec innych klubów i piłkarzy. Z Dembele doprowadzili do tego, że