Wpis z mikrobloga

@Jamniczek97: no mało mnie obchodzi kto tam jest, chce wiedzieć czemu któryś raz z kolei nie działa z------a karta i tyle

@Reality: pewnie korzystając z linku podanego przez niego miał by prowizje od ewentualnej karty kretydowej
  • Odpowiedz
Kiedyś pracowałem, nieźle wspominam, nauczyło mnie to cierpliwości do takich klientów, którzy myślą, że są na tyle ważni, żeby ktokolwiek im tłumaczył coś, co wybiega poza szablon kopiuj wklej na czacie xD
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: A nawet jakby się dowiedział, dlaczego była awaria, to po c--j mu ta wiedza. Była i nic tego nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mlichal: awarie płatności w większości przypadków stoją po stronie wydawcy karty, czyli Visa lub Mastercard. Banki dostają info, że jest awaria i tyle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KocieTruchlo tak ale dzis nie dzialaly tez przelewy i infolinia. Wiedza ta potrzebna mi jest zeby zaspokoic swoja ciekawosc i w razie czego zmienic bank ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mlichal: kiedyś zgłaszałem jakiś problem z kartą i zamiast pomocy dostałem to:

Kredyt gotówkowy może Pan uzyskać do kwoty 150 000 zł i przeznaczyć go na dowolny cel. We wniosku ustali Pan niską i wygodną do spłaty ratę kredytu, nieobciążającą domowego budżetu oraz sprawdzi oprocentowanie i prowizję za udzielenie kredytu. Okres spłaty to nawet 96 miesięcy, a w dowolnym momencie, bezpłatnie może Pan zdecydować się na wcześniejszą spłatę kredytu. Co
  • Odpowiedz
@lukasz728: na każdy bank możesz ponarzekać i w każdym znajdziesz coś co Ci nie podpasuje. Ja mam w mBanku konto od ponad 10 lat, pamiętam stary wygląd, nowy i akurat nowe zmiany mi się podobają a inni hejtują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz