Wpis z mikrobloga

Wiecie jaką Cyfrowy Polsat gwarantuje prędkość połączenia po LTE w środku Wrocławia?


I codziennie po południu zbliżają się bardzo blisko tej granicy.
Ja obecnie jestem uwiązany umową do końca roku (oczywiście podpisałem regulaminy, których nie przeczytałem, bo miały miliard stron, a ja, durny, zaufanie do sprzedawcy), której nie mogę zerwać.

Taniej mnie wychodzi równoległe założenie światłowodu vectry niż zerwanie umowy z tym szitem.


#gorzkiezale #cyfrowypolsat #vectra #zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
@egze: Możesz spróbować połączyć się anteną kierunkową z mniej obleganym BTSem (kupisz przez internet i jeśli nie będzie dalej dobrze działać, to odeślesz).

P.S. Albo mogę dać ci z Vectry internet za złotówkę do końca lipca.
  • Odpowiedz
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat: mam u Was internet i telewizję. Internet to pakiet LTE 70 GB, nie wiem czy podstawowy czy nie. W każdym razie nie działa, a Wasza infolinia rozkłada ręce, no bo przecież jak wszyscy usiądą na raz do komputerów to musi zwolnić, nie? Normalka. Na reklamacje odpowiadacie bezczelnie, że widać, że ściągam dane, o proszę 7 GB poszło ostatnio. Co z tego, że w nocy jak nikt nie korzysta i
  • Odpowiedz
Przepraszam za te niedogodności. Prędkość przesyłania danych uzależniona jest od wielu czynników. Tak jak pisałeś, jednym z powodów utrudnień może być obciążona stacja nadawcza. Proszę, podaj mi dokładną nazwę swojego urządzenia. Wówczas zweryfikuję, czy możesz przelogować się bezpośrednio do trybu 3G. Zmiana sieci to tymczasowe rozwiązanie.
  • Odpowiedz