Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak dostał od mtm bana, bo napisał brzydko o zbrodniarzach wojennych, którzy z premedytacją zabijają cywilów niosących pomoc rannym. Ten sam moderator trzy dni temu innemu użytkownikowi ledwo usunął kilka bardziej kontrowersyjnych wpisów. Wykopek który bluzga prawicowego polityka i jego rodzinę ma kasowane wpisy, a znany - zwłaszcza z ciętego języka - i lubiany prawilny mirek łapie platynę za kilka szczerych słów. Czy to są zapowiadane przez @a__s nowe standardy pracy moderatorów?

Czy na tym portalu na prawdę może być choć jeden weekend bez kontrowersyjnych decyzji moderacji?

#wykop #brzydkiburak #banujo #afera #moderacjacontent #mtm #4konserwy
L3stko - @BrzydkiBurak dostał od mtm bana, bo napisał brzydko o zbrodniarzach wojenny...

źródło: comment_Y6G6sU629AL6eRBcjQHA9i6mlwQmPqRN.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@L3stko: bo srales dobrze wiesz czym i pewnie dopiero po fakcie przyszlo ci do glowy ze to cos moze generowac nasladowcow mogacych wyrzadzic sobie krzywde :P

widze ze @skejna ty wyplywa XD ten sam ktory zalil sie ze to JA go wrzucilem na czarnolisto zgodnie z tym wpisem:

https://www.wykop.pl/wpis/22597111/wodka-wyborowa-wraz-z-radzimir-debski-zrobili-konk/

swoja droga wczoraj pomagalem krecic arcyciekawa reklame dla korpo ktore wciaga wodke wyborowa na sniadanie. oczywiscie z mnostwem "straszliwej" broni
  • Odpowiedz
pewnie dopiero po fakcie przyszlo ci do glowy ze to cos moze generowac nasladowcow mogacych wyrzadzic sobie krzywde :P


@BrzydkiBurak: jeden rabi powie "tak", drugi powie "być może" ;P
  • Odpowiedz
Wykop - serwis internetowy którym targają co jakiś czas pomniejsze afery i potężne gównoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wisniowySz: dopiero czerwiec a to już 22-ga weekendowa afera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a__s @m__b @moderacja #mtm #moderacjacontent
Możecie nie odbanowywać buraka, ba możecie sobie na tym folwarku robić co chcecie, bo od dawna wiadomo że swój regulamin stosujecie wybiórczo i w najbardziej kretyński sposób.

Wiedzcie tylko że ja w takim razie Adblocka nie wyłączę NIGDY. NIGDY na mnie nie zarobicie. Nie pozdrawiam!
  • Odpowiedz
zawsze myślałem że wykop jest bardziej prawicowy, ale odkąd jestem tutaj to stwierdzam że jest raczej lewicowy xd przynajmniej ma mirkach zwykle w topce przeważają lewackie wpisy
  • Odpowiedz
@L3stko: i dobrze największy cebulak na wykopie XD pamiętam jak mu dupa pękała że gonciarz z patronajta #!$%@? ogromny hajs a jego gówno filmów nikt nie ogląda XDD
  • Odpowiedz