Wpis z mikrobloga

@Andrzej0123: kurcze salka jest kolo mnie, nie poszedlem przez stronke i przez to ze sa tam tylko foty zegana i nic wiecej ciekawego nie ma.

Smigam na MMA nieopodal i widze ze chpdzi tam sporo ludzi. Jesli bys sie zdecydowal to daj znac jak to wyglada
@PtactwaWiele daje znać jak obiecałem :> treningi dla początkujących są 2 razy w tygodniu-środa i piątek, małe grupy i trener stara się parę razy podejść do każdego go poprawić, początek treningu głównie kondycyjny a potem sparingi i ćwiczenie ciosów, na koniec katowanie brzucha. W środy trenuje Zegan i podchodzi techniczne a w piątki trener Krzysiek i on bardzo kondycyjnie podchodzi. W grupie nie ma patusów tylko normalne chłopaki w przedziale wiekowym 16-35.
@PtactwaWiele a jak sądzisz, takiemu nowicjuszowi jak mi opłaca się zapisywać np jeszcze na mma w ramach dodatkowego zjazdu czy lepiej pochodzić na jedno, złapać tam podstawy i dopiero potem myśleć o innych sztukach walki?
@Andrzej0123: mysle ze mozna rozszerzac jedno nie wyklucza drugiego. Fajnie pocwiczyc kilka miesiecy boks zeby miec chociaz podstawy podstaw i wtedy uderzyc na mma zebys nie czul sie tam totalnie zagubiony. Jezeli chcesz wiecej cwiczyc polecam porzadne rozciagania, dbanie o rozgrzewke i organizm bo po kilku latach takich treningow odczujesz szkody w swoim organizmie. Ja zaczalem od jiu jitsu trenowalem pol roku ale bylo mi malo, rozszerzylem to o taekwondo,a do