Wpis z mikrobloga

Ważna sprawa. Chcę p--------ć wszystko i pojechać w Bieszczady (albo inne góry).
Gdzie się mogę wybrać, żeby wyjechać z Warszawy jutro koło 8:00 a wrócić w środę koło 21.
Wymagany dobry transport ( #pkp , #pks , #blablacar, bus) - to znaczy tak żeby nie jechać 300 km w 8h xD
Z góry przepraszam za spam tagami
#podroze #polskajestpiekna #bieszczady #pieniny #tatry (?).
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crock92:

Trasą S7 do Radomia, skąd 9 do Rzeszowa. Następnie 19, 886 i 28 do Sanoka, skąd bezpośrednio 84 do Ustrzyk Dolnych. W sumie 412 km, brak odcinków płatnych.


W jakieś 6-7 godzin przejedziesz, więc warunek niespędzania 8 godzin w 300-kilometrowej trasie jest spełniony.
O ile ktoś jedzie tam blablacarem.
:-)
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian: Chcę jechać jakimś transportem publicznym. Dziś na 23 idę do pracy i kończę o 7. Nie chciałbym prowadzić po nieprzespanej nocy. A kolejną zmianę mam w środę na 23 - stąd moje sztywne ramy czasowe ;)
  • Odpowiedz
@Crock92: No to pociągi. Z przesiadkami w Rzeszowie, Sanoku, potem autobus…

IMO powinieneś posiedzieć w góglach nad pytaniem: „ciekawe miejsca w Bieszczadach” i zacząć od celu.
Potem już planowanie podróży będzie proste.
:-)
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian: Właśnie niekoniecznie. Chcę ogarnąć gdzieś sprawny transport, tak żeby mieć kawałek poniedziałku, cały wtorek i środowy poranek. Czy będę łaził po Sudetach, Tatrach, czy Bieszczadach jest mi absolutnie bez znaczenia.
  • Odpowiedz
@Crock92: Skoro cel jest bez znaczenia, to może wybierz Beskid? I prosty dojazd, i prześpisz się całkiem wygodnie, i z fajnymi ludźmi pogadasz, i pooglądasz, i pochodzisz, i się zresetujesz, i wrócisz na czas.
:-)
  • Odpowiedz