Wpis z mikrobloga

Znam przyklad czada10/10 ktory od 14 roku zycia chodzil na dyskoteki, uprawial sporty w mlodosci sam z nim rywalizowalem nawet ( mimo ze byl 2 lata starszy ) we wszystkim bylem gorszy( nie tylko w sporce ofc), jego zycie to taki troche Thug Life bo mial ojca alkoholika, mial ciezkie dziecinstwo ale zawsze wszystko musial robic sam, byl ogarniety i zycie go hartowało.. w przeciwienstwie do mnie np. mi mama kupowala buty ubrania zawozila do szkola w podstawowce, on to wszystko musial robic sam bo za niego nikt by tego nie zrobil.. nawet jedzenia sam robil wtedy. Pierwsze dziewczyny chwilowe zauroczenia juz to przezywal w wieku 16 lat, gdzie ja nigdzie nie wychodzilem ( i dalej nie wychodze mimo 25 lvlu) Ja bylem taki troche beta kolega z ktorym spotykal sie jak sam mial doła, zawsze sie zalił ze nieraz odwalał takie akcje po pijaku ze pozniej zaluje.. ( nigdy nie mowil mi wiecej szczegolow bo wiadomo byle tylko beta kolega )

W LO kiblowal i w sumie dobrze sie bawil w tym czasie, byl bardzo chamski i pewny siebie w stosunku do kobiet, efekt ? Kazda go chciala..Mial w sobie to cos ( czego ja i inne mirki nigdy nie zaznaja ) Slyszalem opowiadania o nim jak dwie loszki 10/10 robily mu loda na jakies dyskotece itp.. Na fejsie nawet mial opis " Nie sztuka jest wyrwac kobiete na jedna noc, sztuka jest znalesc taka ktora rano jest przy Tobie" jakos tak. Ostatnio przegladalem jego fejsa to nie dowierzalem.. znalazl sobie taka 6/10 loszke ktora ma 2 dzieci.. Z chada zmienil sie w beta czy jak ? Zalozyl nowe konto na fejsie i udaje szczesliwego z ta karyna chociaz jak na jego mozliwosci to naprawde slabo.. wrzucaja jakies romantyczne zdjecia i w ogole.. Typowy beta cuck, eh ja nawet tego zaznam.

#przegryw #chad #betacuck #historiazdupywzieta #zalesie
  • 7